کد خبر: 14369
زمان انتشار: شنبه 2 شهريور 1392 ساعت 13:19
قهرمان رشید، استاندار خراسان جنوبی
گلشن: استاندار خراسان جنوبی طی مراسمی در طبس گفت: میانگین هزینه گازرسانی به هر مشترک در استان خراسان جنوبی باتوجه به پراکندگی بالای جمعیت، بیش از سه برابر میانگین کشوری است.

قهرمان رشید در مراسم کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 10 روستای بخش مرکزی طبس در جمع مردم روستای محمدآباد این شهر با بیان اینکه نخستین روز هفته دولت را از شهرستان طبس آغاز کردیم، اظهار داشت: از سال 1384 تاکنون کار گازرسانی به 92 درصد جمعیت شهری و 20 درصد جمعیت روستایی استان خراسان جنوبی انجام شده است.

وی ادامه داد: از سال 1384 تاکنون در مجموع مبلغ 5700 میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های گازرسانی در استان خراسان جنوبی هزینه شده است.

استاندار خراسان جنوبی یادآور شد: میانگین هزینه گازرسانی به هر مشترک در کشور 15 میلیون ریال است، اما در استان خراسان جنوبی باتوجه به پراکندگی بالای جمعیت، این هزینه حتی تا حدود 60 میلیون ریال افزایش یافته است.

وی همچنین به‌صورت مزاح گفت: تاکنون اسم 81 نفر به‌عنوان گزینه پیشنهادی استاندار خراسان جنوبی اعلام شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی نیز در این مراسم بیان کرد: تاکنون 225 کیلومتر شبکه تغذیه گاز در سطح استان خراسان جنوبی اجرا و 4500 انشعاب گاز برای 6500 مشترک نصب شده است.

فرشید دشتی خاطرنشان کرد: پس از الحاق طبس به استان خراسان جنوبی، کار گازرسانی به مناطق دیهشک و دشتغران این شهر با 35 کیلومتر خطوط توزیع آغاز شد که هم‌اکنون در حال اجراست.

احمد طالبیان مقدم، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس هم در ابتدای این مراسم به استاندار خیرمقدم گفت و از حضور استاندار و مدیران استانی در نخستین روز از هفته دولت در شهرستان طبس قدردانی کرد.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن