کد خبر: 1553
زمان انتشار: جمعه 9 ارديبهشت 1390 ساعت 17:32
گلشن: فرماندار طبس گفت: نوشتن شب‌نامه‌ها و ایجاد و انتشار شایعات، خیانت به ملت و خیانت به قرآن است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، عزیز بهزادی پیش از ظهر امروز در همایش روز ملی شوراها در طبس، که با حضور اعضای شوراهای اسلامی شهرها، بخش‌ها و روستاهای شهرستان طبس برگزار شد اظهار داشت: تمامی مسئولان شهرستان طبس عضو یک خانواده واحد هستند که متشکل از چهار رکن اصلی امامان جمعه، فرماندار، شوراهای اسلامی و نماینده مجلس است.

وی ادامه داد: باید این چهار رکن همواره همدلی، هماهنگی، وحدت و حرمت خود را حفظ کرده و با دادن دست برادری به یکدیگر، به دور از هرگونه سیاسی‌کاری، در راستای حل مشکلات و رشد و تعالی شهرستان طبس گام بردارند.

فرماندار طبس با بیان اینکه متاسفانه با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی شاهد انتشار شب‌نامه و طومارهای متعدد هستیم تصریح کرد: هرگونه ساخت و انتشار شایعات حرام بوده و این اقدام ناشایست خیانت به ملت و خیانت به قرآن محسوب می‌شود.

وی بیان داشت: چگونه هر شخصی به خود اجازه می‌دهد که دست به قلم برده و با نوشتن شب‌نامه‌های بدون امضاء و طومارهای حاوی مطالب ناصحیح از مردم به زور امضا گرفته و به پخش شایعات بپردازد که این اقدامات در شان مردم شهرستان طبس نیست.

بهزادی با اشاره به اینکه برخی جریانات سیاسی انحرافی به دنبال فرصت هستند خاطرنشان کرد: شهامت داشته باشید و انتقادات و اعتراضات خود را به صورت رو در رو مطرح کنید و بدانید که انتشار شایعات خیانت به مردم بوده و باعث مختل کردن جو و سیستم شهرستان می‌شود.

وی یادآور شد: باتوجه به اینکه در اواخر سال 1390 انتخابات مجلس شورای اسلامی که یکی از حساس‌ترین مراحل انتخاباتی کشور است را در پیش داریم، احتمالا از این پس شایعات و شب‌نامه‌ها بیشتر خواهد شد که مردم باید دقت کرده و فریب این شایعات را نخورند.

فرماندار شهرستان طبس افزود: تمامی مسئولان عالی‌رتبه کشور برای شهرستان طبس احترام ویژه‌ای قائل هستند و بر همین اساس طبس دارای جایگاهی مستحکم در دولت است و ما نباید اجازه دهیم که یک مشت عناصر نفوذی، با ایجاد اختلاف و بر هم زدن وحدت مردم و مسئولان، جلوی پیشرفت و تعالی این شهرستان را بگیرند.

وی همچنین از برگزاری همایشی مشابه، ظرف چند ماه آینده خبر داد و گفت: در همایش آتی، سعی خواهد شد که از نظریات تعداد بیشتری از اعضای شوراهای اسلامی استفاده شود.

بخشدار مرکزی طبس نیز در ابتدای این همایش، تشکیل شوراهای اسلامی را از یادگارهای حضرت امام خمینی (ره) و از تاکیدات مقام معظم رهبری دانست و اظهار داشت: به لطف خداوند متعال امروز شاهد شکل گرفتن شوراهای اسلامی به نحو مطلوب و شایسته در اکثر شهرها و روستاها هستیم.

احمد طالبیان‌مقدم یادآور شد: در راس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه قرار دارد، که تلاش مسئولان نیز همواره برای محقق ساختن فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری است.

وی اظهار امیدواری کرد که باتوجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهاد اقتصادی، مردم و مسئولان بتوانند با تلاش بیشتر و حرکت در مسیر جهاد اقتصادی، اهداف نظام را به پیش برده و در راستای عمران و آبادانی بیشتر شهرها و روستاها گام بردارند.

انتهای پیام/

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن