کد خبر: 17693
زمان انتشار: پنجشنبه 17 بهمن 1392 ساعت 19:14
افتتاح، بهره برداری، تأسیس
گلشن: نخستین جایگاه گاز سی‌ان‌جی طبس به‌صورت آزمایشی راه‌اندازی شد که این جایگاه فعلاً پنج ساعت در روز خدمات‌دهی می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، نخستین جایگاه گاز سی‌ان‌جی طبس همزمان با دهه فجر و به‌صورت آزمایشی به بهره‌برداری رسید که البته افتتاح رسمی آن طی هفته آینده و به احتمال زیاد باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی انجام خواهد شد.

این جایگاه که در محل ورودی طبس از سمت دیهوک (بلوار شهید عباسپور) واقع است، در مجموع سه تلمبه و شش نازل دارد که فعلاً فقط پنج ساعت در روز و از ساعت ۱۲ تا ۱۷ خدمات‌دهی می‌کند.

رئیس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه طبس در این باره به خبرنگار گلشن گفت: برای احداث جایگاه گاز سی‌ان‌جی طبس در مجموع مبلغ ۱۳ میلیارد ریال از سوی شرکت نفت هزینه شده است.

قربانعلی مردانی ادامه داد: ابنیه و سکوی این جایگاه با هزینه شهرداری طبس احداث شده است که هزینه صرف شده به‌وسیله شهرداری در این پروژه بعداً از سوی شرکت نفت پرداخت خواهد شد.

علی اشرفیان شهردار طبس هم به خبرنگار گلشن گفت: پیمانکار جایگاه سی‌ان‌جی طبس از حدود پنج ماه گذشته پروژه را نیمه‌تمام رها کرد که پس از آن شهرداری طبس ادامه‌ی احداث آن را تقبل و برای تکمیل پروژه حدود ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه کرده است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن