کد خبر: 20928
زمان انتشار: يكشنبه 19 بهمن 1393 ساعت 07:46
افتتاح، بهره برداری
گلشن: 90 طرح خوداشتغالی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) طبس که برای اجرای آن بیش از 830 میلیون تومان هزینه شده است، طی مراسمی افتتاح و در نتیجه‌ی آن برای 200 نفر شغل ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، به مناسبت دهه فجر تعداد 90 طرح خوداشتغالی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان طبس با هدف خودکفایی مددجویان، که برای اجرای آن بیش از 830 میلیون تومان هزینه شده است، طی مراسمی افتتاح شد.

با بهره‌برداری از این طرح‌ها که در بخش‌های دامداری، کشاورزی، صنفی، خدماتی و صنایع دستی است، برای حدود 200 نفر شغل ایجاد شد.

معاون خودکفایی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) خراسان جنوبی طی سخنانی در مراسم افتتاح همزمان این پروژه‌ها اظهار داشت: در خراسان جنوبی 1234 طرح خوداشتغالی با هزینه‌ای بیش از 10 میلیارد ریال اجرا شده است.

مهدی خزاعی بیان کرد: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون با هزینه 450 میلیون تومان، به 9 هزار مددجو آموزش‌ها و مهارت‌های فنی ارائه شده است.

سیدجلال هاشمی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس هم در این مراسم سخنرانی و تصریح کرد: باتوجه به لزوم اعطای تسهیلات بانکی به اقشار ضعیف جامعه، قرار است به‌زودی نشستی با بانک‌های عامل برگزار شود تا ضمن تشویق بانک‌های فعال در این زمینه، بانک‌های ضعیف‌تر نیز مورد بازخواست قرار گیرند.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب