کد خبر: 20990
زمان انتشار: سه شنبه 12 اسفند 1393 ساعت 14:30
هدیه، کمیته امداد، نیازمندان، جشن عاطفه ها، جشن نیکوکاری
گلشن: مدیر کمیته امداد طبس گفت: 215 پایگاه «شور نیکوکاری» در روزهای 13، 14 و 15 اسفند، در سطح شهرستان طبس، آماده‌ی دریافت کمک‌های مردمی برای محرومان است.

احمد رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن با اشاره به در پیش بودن برگزاری مراسم شور نیکوکاری در طبس، اظهار داشت: شور نیکوکاری در روزهای ۱۳، ۱۴ و ۱۵ اسفند 1393 برگزار می‌شود که به‌دلیل همزمانی این مراسم با ایام فاطمیه، شعار امسال باعنوان «اکرام فاطمی، همبستگی اجتماعی و شور نیکوکاری» تعیین شده است.

وی بیان کرد: 215 پایگاه شور نیکوکاری در سطح شهرستان طبس شامل مدارس، مساجد، معابر، میادین و میعادگاه‌های نماز جمعه برپا می‌شود که این پایگاه‌ها آماده دریافت کمک‌های مردمی است.

مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان طبس یادآور شد: هر کمکی که در جریان شور نیکوکاری جمع‌آوری می‌شود، صرف نیازمندان همان منطقه خواهد شد.

وی تصریح کرد: برنامه کمیته امداد در آستانه سال جدید، افزایش فضای احسان و همدلی در راستای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای محرومان است و این کمیته تلاش می‌کند که کمک‌های جمع‌آوری شده در شور نیکوکاری را حداکثر تا پایان سال جاری به دست نیازمندان برساند.

به گزارش گلشن؛ در راستای برگزاری هرچه بهتر مراسم شور نیکوکاری در طبس، نشست هم‌اندیشی و هماهنگی کمیته امداد و آموزش پرورش طبس نیز برگزار شده است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب