کد خبر: 21114
زمان انتشار: يكشنبه 6 ارديبهشت 1394 ساعت 09:49
دروغ
گلشن: کارشناس شبکه‌ی شیعه‌ی انگلیسی «فدک» طی ادعایی مضحک، طوفان طبس که منجر به شکست حمله‌ی نظامی آمریکا در ایران شد را عملیات لیزری توسط روسیه در دفاع از ایران توصیف کرد و این امداد الهی را یک دروغ بزرگ از سوی صدا و سیمای ایران دانست.

 چنانچه موفق به پخش فایل‌های تصویری نمی‌شوید ممکن است به علت عدم نصب نرم‌افزار Flash Player بر روی رایانه‌ی شما باشد. فایل این نرم‌افزار بسیار کم‌حجم است و با صرف زمانی در حدود 5 دقیقه از طریق سایت www.FlashPlayer.ir قابل دریافت و نصب است.

 علاوه بر پخش فایل‌های تصویری می‌توانید آن را با استفاده از گزینه‌ی «دریافت»، بر روی رایانه یا گوشی تلفن همراه خود ذخیره کنید. چنانچه برای ذخیره‌ی فایل‌ها مشکل دارید، از طریق راست کلیک بر روی گزینه‌ی «دریافت» و سپس انتخاب گزینه Save Target as یا Save link as یا «ذخیره پیوند به عنوان...» فایل را در رایانه خود ذخیره کنید.

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
اول به این آقا بفرمایید که شما سید نیستید دوم این که گرگی هستید در لباس میش. در جریان حادثه شکست آمریکا در طبس شاهدان عینی وجود دارند. راننده اتوبوس و مسافران آن راننده کامیون و غیره. حالا شما فعلا مدرکتان را که سید هستید بیاور و یا اینکه سیدهای دیگر بیان و شهادت بدهند.
گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن