کد خبر: 21136
زمان انتشار: شنبه 12 ارديبهشت 1394 ساعت 17:45
مدیر کمیته امداد طبس بیان کرد؛
93 درصد خانواده‌های طبس دارای صندوق صدقات
احمد رفیعی، مدیر کمیته امداد طبس
گلشن: مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) طبس با بیان اینکه به‌منظور جمع‌آوری صدقات مردم طبس 18 هزار و 580 صندوق صدقه در سطح این شهرستان نصب شده است، گفت: 93 درصد خانواده‌های طبس دارای صندوق صدقات هستند.

احمد رفیعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن اظهار داشت: بر مبنای آمار به ثبت رسیده در پایان سال گذشته، صدقات مشترکان شهرستان طبس از طریق 18 هزار و 580 عدد صندوق جمع‌آوری می‌شود و 93 درصد جمعیت خانواری طبس در فهرست مشترکان صدقات قرار دارند.

وی ادامه داد: مجموع صدقات جمع‌آوری شده طی سال گذشته در شهرستان طبس 570 میلیون تومان بود که این میزان در مقایسه با سال 92، مقدار 33 درصد افزایش یافته است.

مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان طبس یادآور شد: درآمد حاصله از صدقات جمع‌آوری شده در سرفصل‌های جهیزیه، مسکن، اشتغال، کارگشایی، تحصیلی، درمان و کمک‌های موردی مددجویان هزینه می‌شود.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
خدا كند اين صدقات به اهلش برسد. عملكرد ریاست محترم خوب است. انشاءالله به ازاي هر شهروند يك صندوق.
شرح نظر: 
با تشكر از مديريت محترم و فعاليت ايشان. پيشنهاد مي گردد ماموران زير دست خود را آموزش كامل بدهند. هستند در سطح شهر افرادي كه با سيلي صورت خود را سرخ نگه مي دارند و رویشان نمي شود به آن سازمان مراجعه نمايند و نيز هستند افرادي كه نيازمند نيستند و از كمك ها بهره مندند. موفق باشيد. انشاالله.
شرح نظر: 
خدا كند اين صدقات به اهلش برسد. عملكرد ریاست محترم خوب است. انشاءالله به ازاي هر شهروند يك صندوق. بي بظاعت ها را شناسايي كنيد.
شرح نظر: 
اضافه كردن صندوق خوبه بشرطی كه منه سالخورده و كم بضاعت هم بدادم برسن.