کد خبر: 21351
زمان انتشار: چهارشنبه 7 مرداد 1394 ساعت 18:58
کارخانه
گلشن: کارشناس اقتصادی شمال شرق کشور در بنياد برکت گفت: این بنیاد برای 5 طرح عمرانی در شهرستان طبس، بيش از 19 میلیارد و 556 میلیون تومان سرمايه‌گذاری کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، به نقل از روزنامه خراسان، برجی اظهار داشت: بنياد برکت با مشارکت در 5 طرح اقتصادي در مناطق محروم و کمتر توسعه‌يافته‌ طبس، بيش از 19 میلیارد و 556 میلیون تومان سرمايه‌گذاري کرد.

وی با بيان اين که بنياد برکت قرارداد مشارکت در این 5 طرح را در سال‌هاي 87، 88 و 93 منعقد کرده است، ادامه داد: اين طرح‌ها در زمينه توليد سيمان، سيليس و آهک، بتن سبک اتوکلاو، کک و کاغذ است که فضاي کار و توليد را در اين منطقه متحول کرده است.

به گفته وي، با توجه به اين‌که سياست بنياد برکت بر ماندگار نشدن در اين طرح‌هاست، از 3 طرح‌ توليدي ياد شده خارج شده و سهام خود را واگذار کرده است.

کارشناس اقتصادي شمال شرق کشور در بنياد برکت گفت: در اين پروژه‌ها کارآفرينان و سرمايه‌گذاران محلي مي‌توانند پس از آغاز فعاليت واحدهاي توليدي و سوددهي، با بنياد برکت وارد مذاکره شوند و سهام اين بنياد را به‌ شکل نقدي يا اقساط خريداري کنند، زيرا بنياد برکت اصراري بر ماندگاري در پروژه‌ها ندارد و در پي واگذاري سهام خود به کارآفرينان و اجراي پروژه‌هاي ديگر در مناطق ديگر است.

وی یادآور شد: بنياد برکت که سال 1386 تأسيس شده است، از همان آغاز فعاليت، تلاش براي توانمندسازي اقتصادي، حمايت از کارآفرينان محلي و ايجاد اشتغال را از سياست‌هاي اساسي خود در مناطق کمتر برخوردار کشور اعلام کرده است.

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن