کد خبر: 21636
زمان انتشار: سه شنبه 26 آبان 1394 ساعت 14:40
یادداشتی به بهانه‌ی اظهارات قابل تحسین معاون استاندار خراسان جنوبی؛
معاون استاندار برای اعلام تصرفات استانداری هم تعارف نداشته باشد!
علامت تعجب
گلشن: انتظار می‌رود از معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی که اراده‌ی اعلام تخلفات را کرده‌اند، چگونگی تصرف خیابان عمومی توسط استانداری در ساختمان جدید در محدوده‌ی باغ رحیم‌آباد را هم شفاف‌سازی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، به نقل از خبرگزاری فارس، سخنان چند روز پیش استاندار خراسان جنوبی در رسانه‌ها نگاه مخاطب را شاید به خوبی به خود جلب کرد.

خبری که اظهارات قابل تحسین و البته قابل تأمل همایون نخعی‌نژاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در جلسه شورای حفاظت منابع آب استان را روایت کرده بود.

معاون عمرانی استاندار از یک تخلف پرده برداشته است و گفته یکی از مباحثی که در سه ماه گذشته بسیار مطرح بود، موضوع تصرفاتی است که در مسیر رودخانه‌ها صورت می‌گیرد.

وی گفته، اگر در مسیر رودخانه‌های سطح استان تصرفی صورت گرفته است، باید به جد از طریق مقامات قضایی پیگیری و با موضوع برخورد شود.

حال ابهام و سوال اساسی در این بخش این است که چند درصد تصرفات توسط اشخاص حقیقی و چند درصد حقوقی است؟نخعی‌نژاد در ادامه اعلام کرده، در این موضوع به هیچ وجه ترحمی در کار نیست و بسیار جدی و قاطع برخورد خواهد شد. اما ابهام اساسی این است که چگونه افرادی جرأت تصرف پیدا می‌کنند؟! آیا بهتر نیست قبل از حاد شدن موضوع جلوی تخلف گرفته شود تا برای دستگاه قضا هم هزینه ایجاد نشود؟

معاون استاندار البته جمله قابل تحسینی هم داشته و گفته این ضعف مدیریتی ما است که به خوبی نتوانسته‌ایم نظارت و اظهارنظر کنیم و اگر مسئله‌ای به وجود آید، آن را ضعف مدیریتی خواهم دانست و آن را عنوان خواهم کرد و هیچ تعارفی در این بخش با هیچ فردی نخواهم داشت.

و اما سخنی به همین بهانه با معاون محترم استاندار؛

حال که جنابعالی اراده اعلام تخلفات کرده‌اید افکار عمومی از شما درخواست دارند نحوه تصرف خیابان عمومی توسط استانداری در ساختمان جدید در محدوده باغ رحیم‌آباد را هم شفاف اعلام کنید و اینکه این مسیر آیا قرار است باز شود یا خیر؟ و اگر خیر به چه شکلی استانداری این خیابان را در حال حاضر تصرف کرده است؟

البته افکار عمومی قطع درختان برای ساختمان سازی برای سکونت مدیران ستادی استانداری را فراموش نکرده که البته در این زمینه هم انتظار می‌رود شفاف‌سازی کنید؟

نویسنده: احسان مداح

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب