کد خبر: 21774
زمان انتشار: چهارشنبه 18 آذر 1394 ساعت 14:02
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی خبر داد؛
طبسی‌ها بیشترین اهداکننده‌ی صدقات در خراسان جنوبی
هدیه، محبت
گلشن: مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: مردم خراسان جنوبی طی 8 ماه نخست سال جاری 2 میلیارد و 787 میلیون تومان صدقه برای کمک به محرومان و نیازمندان اهدا کردند که بیشترین صدقات جمع‌آوری شده پس از بیرجند، مربوط به شهرستان طبس است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) خراسان جنوبی، سیدجواد رضوی اظهار داشت: مردم خراسان جنوبی طی 8 ماه نخست سال جاری ۲ میلیارد و ۷۸۷ میلیون تومان صدقه برای کمک به محرومان و نیازمندان اهدا کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال از 13 درصد رشد برخوردار است.

وی بیان کرد: بیشترین صدقات جمع‌آوری شده مربوط به شهرستان‌های بیرجند، طبس و قاینات است که براساس موازین شرعی در سرفصل‌های مختلفی از قبیل ازدواج، مسکن، درمان و... مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند هزینه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) خراسان جنوبی با اشاره به فعال بودن 129 هزار و 825 مشترک صدقات در استان، افزود: از این تعداد 123 هزار و 515 مشترک دارای صندوق‌های کوچک، 2058 مشترک دارای صندوق متوسط و 4252 مشترک دارای صندوق بزرگ هستند.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب