کد خبر: 21805
زمان انتشار: جمعه 27 آذر 1394 ساعت 07:05
قطار، راه آهن
گلشن: طی روزهای گذشته حادثه‌ای برای قطار مسافری مشهد - طبس اتفاق افتاد که اطلاع‌رسانی نشد و تا حدودی از چشم خبرنگاران دور ماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، طی چند روز گذشته لوکوموتیو قطار مسافری مشهد - طبس در نزدیکی ایستگاه طبس دچار مشکل فنی شد و از حرکت باز ایستاد که در ادامه، لوکوموتیو جایگزین از ایستگاه طبس به سمت قطار اعزام شد.

اما حادثه زمانی اتفاق افتاد که پس از جدا کردن لوکوموتیو آسیب‌دیده از واگن‌های مسافری، به دلیل عدم فعال کردن ترمز واگن‌ها، واگن‌های مسافری بر اثر شیب زمین، به سمت عقب بازگشت و چند کیلومتری را با سرعت نسبتاً زیاد پیمود.

گرچه این حادثه موجب آسیب جسمی به هیچ یک از مسافران نشد، اما ترس و وحشت شدید مسافران را به همراه داشت و مسافران هم با 4 ساعت تأخیر به مقصد رسیدند.

وقوع این حادثه از سوی هیچ یک از مسئولان راه‌آهن اطلاع‌رسانی نشد و تنها مسافران ماجرا را بازگو کردند.

مدیرکل راه‌آهن شرق در پاسخ به سؤال‌های خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی گلشن، در پاسخی کوتاه ضمن تأیید کلیات وقوع این حادثه، اظهار داشت: مأموران خاطی از کار برکنار شدند و قضیه تحت رسیدگی دقیق است.

محمدابراهیم اقبالی افزود: بازگشت واگن‌ها به سمت عقب در حد چند صد متری بیشتر نبوده است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
ظاهرا ریز علی خواجوی سنگ ریخته جلو قطار که ایستاده!
شرح نظر: 
نمیدانم کدام را راضی کنم؛ دلی که میخواهد عاشق باشد؛ یا عقلی که میخواهد عاقل باشد؛ من، لای کتاب زندگی مانده ام؛ لای فصلی بد خط و تلخ به نام تحمل؛ کاش آدمی میتوانست؛ دلش را؛ به صندوق امانات بسپارد؛ و با اولین قطار؛ به تعطیلات برود.
گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن