کد خبر: 21920
زمان انتشار: چهارشنبه 14 بهمن 1394 ساعت 09:49
افتتاح، بهره برداری، روبان، قیچی
گلشن: به‌مناسبت دهه‌ی فجر، تعداد 74 طرح خوداشتغالی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان طبس با اعتبار 905 میلیون تومان، رسماً به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، صبح امروز و به مناسبت دهه فجر، تعداد 74 طرح خوداشتغالی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان طبس با اعتبار 905 میلیون تومان، رسماً به بهره‌برداری رسید.

این طرح‌ها در زمینه‌های خدماتی، صنفی، کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و... اجرا شده که در نتیجه آن، برای 74 نفر شغل ایجاد شده است.

در مراسم افتتاح رسمی این طرح‌ها، به صورت نمادین 3 دستگاه تراکتور که با 141 میلیون تومان تسهیلات تهیه شده بود، به صاحبان آن تحویل شد.

در حاشیه مراسم افتتاح 74 طرح خوداشتغالی در طبس، نمایشگاه عرضه و فروش تولیدات دختران و زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) در محل مجتمع فرهنگی حضرت مهدی(عج) طبس برپا بود.

مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان طبس در حاشیه این مراسم، به خبرنگار گلشن گفت: در حال حاضر 1700 طرح اشتغال جاری در طبس تحت نظارت کمیته امداد این شهرستان در حال فعالیت است.

احمد رفیعی افزود: همچنین هم‌اکنون 670 نفر از مجریان طرح‌های اشتغال این کمیته، از مزایای بیمه تأمین اجتماعی برخوردارند.

وی یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون، 22 هزار نفر ساعت آموزش‌های ترویجی کوتاه، میان و بلندمدت در راستای پشتیبانی و ایجاد انگیزه، به مددجویان و متقاضیان در شهرستان طبس ارائه شده است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب