کد خبر: 21996
زمان انتشار: يكشنبه 23 اسفند 1394 ساعت 10:24
علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران
گلشن: علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران که برای افتتاح پروژه‌ای به فردوس سفر کرده بود، در جلسه‌ای اختصاصی با رئیس، نایب‌رئیس و دبیر هیأت فوتبال شهرستان طبس شرکت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، به نقل از روابط‌عمومی هیأت فوتبال شهرستان طبس، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای افتتاح آکادمی فوتبال تخصصی شرق کشور در فردوس، به این شهرستان سفر کرد که در حاشیه این سفر، رئیس، نایب‌رئیس و دبیر هیأت فوتبال شهرستان طبس طی جلسه‌ای اختصاصی با کفاشیان دیدار کردند.

در این جلسه ضمن معرفی طبس و ارائه برنامه‌های هیأت فوتبال این شهرستان، در مورد نیازهای فوتبال شهرستان طبس نیز با کفاشیان بحث و تبادل‌نظر شد.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران طی سخنانی در این جلسه، ضمن اظهار رضایت از حجم فعالیت‌های انجام شده توسط هیأت فوتبال شهرستان طبس، ابراز امیدواری کرد که در صورت باقی ماندن در پست ریاست فدراسیون فوتبال، در همایش تجلیل از فوتبالیست‌های شهرستان طبس در سال آینده حضور پیدا کند.

در جلسه افتتاحیه آکادمی فوتبال عماد نظام فردوس، لوح یادبود مزین به تصویر حرم حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) و سررسیدی نفیس حاوی معرفی مصور شهرستان طبس و اقدامات هیأت فوتبال این شهرستان، به علی کفاشیان اهدا شد.

دیدار هیأت فوتبال شهرستان طبس با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب