کد خبر: 22043
زمان انتشار: چهارشنبه 1 ارديبهشت 1395 ساعت 10:03
به مناسبت گرامیداشت سالروز واقعه‌ی طبس صورت می‌گیرد؛
دوچرخه‌سواری از بیرجند تا محل واقعه‌ی طبس
دوچرخه
گلشن: به‌مناسبت گرامیداشت سالروز شکست حمله‌ی نظامی آمریکا در صحرای طبس، جمعی از ورزشکاران دوچرخه‌سوار و سه‌گانه‌کار بسیجی، مسیر 400 کیلومتری بیرجند تا محل واقعه‌ی طبس را طی 2 روز رکاب می‌زنند.

طباطبایی، رئیس هیأت ورزشی دوچرخه‌سواری بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن اظهار داشت: به‌مناسبت گرامیداشت سالروز شکست مفتضحانه حمله نظامی آمریکا به ایران در صحرای طبس، سومین تور دوچرخه‌سواری با عنوان «شکست شیطان»، 4 و 5 اردیبهشت، از بیرجند تا طبس برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این تور، جمعی از ورزشکاران دوچرخه‌سوار و سه‌گانه‌کار بسیجی، مسیر 400 کیلومتری بیرجند تا محل واقعه‌ی طبس را رکاب می‌زنند که شرکت‌کنندگان ابتدا چهارم اردیبهشت مسیر بیرجند تا شهر طبس را رکاب می‌زنند؛ شب را در طبس استراحت می‌کنند؛ و صبح پنجم اردیبهشت مسیر طبس تا مسجد شکر و محل شکست آمریکا را به‌وسیله دوچرخه طی می‌کنند تا در ویژه‌برنامه‌ای که در این محل برگزار می‌شود شرکت کنند.

رئیس هیأت ورزشی دوچرخه‌سواری بیرجند با بیان اینکه شرکت در این تور برای تمام علاقمندان آزاد است، خاطرنشان کرد: برخورداری از بیمه ورزشی و دوچرخه مناسب از نوع کورسی یا کوهستان و توانایی جسمی برای رکاب زدن این مسیر طولانی و تجربه کافی برای جاده‌پیمایی از شرایط ضروری برای شرکت در این تور است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب