کد خبر: 22220
زمان انتشار: جمعه 28 خرداد 1395 ساعت 18:02
حجت الاسلام ابوالفضل مظاهری، امام جمعه عشق آباد طبس
گلشن: امام جمعه عشق‌آباد طبس در خطبه‌های نماز جمعه گفت: در شرایطی که مشکلات متعدد مالی، گریبان واحدهای تولیدی و صنعتی را گرفته، متأسفانه برخی مدیران به‌دنبال سوءاستفاده‌های مالی و حقوق‌های آنچنانی هستند، که باید جلوی این قبیل ناحق‌خوری‌ها گرفته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، حجت‌الاسلام ابوالفضل مظاهری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر عشق‌آباد از توابع شهرستان طبس، ضمن تأکید بر لزوم تشدید مقابله با فساد در کشور، اظهار داشت: انتظار مقام معظم رهبری و مردم از قوه قضائیه، مبارزه همه‌جانبه با ابعاد مختلف فساد در کشور، به‌ویژه فساد مالی و اقتصادی است.

وی تصریح کرد: یکی از مصادیق فساد، سوءاستفاده‌های مالی و حقوق‌های آنچنانی برخی مسئولان و مدیران است، آن هم در شرایطی که مشکلات متعدد مالی، گریبان واحدهای تولیدی و صنعتی را گرفته که باید جلوی این قبیل ناحق‌خوری‌های برخی مسئولان گرفته شود.

خطیب جمعه عشق‌آباد طبس ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و تقدیر از خدمات این قوه، افزود: متأسفانه برخی مسئولان به‌جای اینکه دغدغه مردم و رفع مشکلات آنان را داشته باشند، به‌دنبال کسب درآمدهای غیرمتعارف و منافع شخصی هستند که باید قوه قضائیه با این‌گونه مسئولان اشد برخورد را داشته باشد.

وی با بیان اینکه مبارزه با فساد یکی از پایه‌های اصلی حکومت و نظام اسلامی است، در این زمینه به سخنی از مقام معظم رهبری اشاره کرد که می‌فرمایند: «گریبان متجاوز و متخلف را بگیرید و او را سر جایش بنشانید».

تبریک سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) و تأکید بر لزوم توجه به سیره رفتاری آن حضرت در توجه به محرومان، تبیین سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام، گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، اشاره به برکات ماه رمضان، تقدیر از سپاه پاسداران بابت مقابله جدی با گروه‌های تروریستی، و اشاره به سالروز صدور رأی مجلس مبنی بر عدم کفایت بنی‌صدر از دیگر سخنان حجت‌الاسلام ابوالفضل مظاهری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه عشق‌آباد طبس بود.

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب