کد خبر: 22261
زمان انتشار: شنبه 12 تير 1395 ساعت 18:33
فوتسال جام رمضان طبس به درگیری انجامید؛
15 مجروح در پی درگیری‌های فوتسالی طبس
توپ، ورزش
گلشن: مسابقات فوتسال جام رمضان طبس به درگیری بین تماشاچیان 2 تیم انجامید که بر اثر آن حدود 15 نفر مجروح شدند؛ در پی این وقایع دبیر هیأت فوتبال طبس استعفا کرد و ادامه‌ی مسابقات هم تا اطلاع ثانوی بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود؛ با تلاش نیروی انتظامی اغتشاش‌گران دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، مسابقات فوتسال جام رمضان طبس که باعنوان «شهدای دانش‌آموز» در حال برگزاری است، شب گذشته به درگیری بین تماشاچیان تیم‌های خانه کارگر و سوپرمارکت ایساتیس انجامید که بر اثر آن حدود 15 نفر مجروح شدند؛ بازی بین این دو تیم هم ناتمام ماند.

برخی طرفداران تیم خانه کارگر به این دلیل که داور، وقت بازی را نگه نمی‌داشته، شاکی بوده و در طول بازی بارها اعتراض کردند.

در پی این وقایع، دبیر هیأت فوتبال شهرستان طبس ضمن پذیرش مسؤولیت اتفاق شب گذشته، از مسئولیت خود استعفا کرد.

کمیته مسابقات هیأت فوتبال طبس نیز با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مسابقات فوتسال جام رمضان طبس تا اطلاع ثانوی بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

با تلاش نیروی انتظامی تمامی اغتشاش‌گران شب گذشته دستگیر شدند.

براساس رأی کمیته انضباطی نیز هر کدام از تیم‌های خانه کارگر و ایساتیس، به دلیل وارد آوردن خسارت به سالن محل برگزاری مسابقات، مبلغ 200 هزار تومان جریمه شدند؛ علاوه بر این به‌علت فحاشی و ورود غیرقانونی تماشاچیان منتسب به هر تیم به زمین، تیم خانه کارگر مبلغ یک میلیون و 200 هزار تومان، تیم طبس پودر مبلغ 700 هزار تومان، و تیم ایساتیس مبلغ 500 هزار تومان جریمه شدند.

رئیس هیأت فوتبال شهرستان طبس با صدور پیامی از دبیر این هیأت خواسته تا در استعفای خود تجدید نظر کند.

ادامه برگزاری این مسابقات از امشب (شنبه 12 تیر) و بدون حضور تماشاگر پیگیری می‌شود؛ بازی نیمه‌تمام شب گذشته نیز امشب برگزار می‌شود.

مسابقات فوتسال جام شهدای دانش‌آموز شهرستان طبس با شرکت 25 تیم در گروه‌های پنج‌گانه، ویژه ایام ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن