کد خبر: 22338
زمان انتشار: پنجشنبه 7 مرداد 1395 ساعت 18:55
گاز
گلشن: شورای اسلامی بخش دستگردان شهرستان طبس خواستار بهره‌مندی 7 روستای واقع در مجاورت خط انتقال گاز این بخش، از نعمت گاز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، شورای اسلامی بخش دستگردان شهرستان طبس با ارسال نامه‌ای برای نماینده مردم طبس در مجلس درخواست کرده تا 7 روستای واقع در مجاورت خط انتقال گاز به شهر عشق‌آباد (مرکز بخش دستگردان طبس) نیز از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

در این نامه خطاب به محمدرضا امیرحسنخانی آمده است: «باتوجه به اینکه برخی روستاهای بخش دستگردان مانند ده‌محمد، هودر، حسن‌آباد شجاع، قائمیه، نجات‌آباد، غنی‌آباد، و کریم‌آباد، که لوله انتقال گاز از داخل آن عبور کرده یا در مجاورت خط انتقال گاز قرار دارند، از نعمت گاز بی‌بهره هستند؛ خواهشمند است باتوجه به قول مساعد مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی و محرومیت منطقه و در راستای ایجاد انگیزه برای ماندگاری روستاییان و بهره‌مندی آنان از این نعمت طبیعی، به‌منظور گازرسانی به این روستاها، پیگیری لازم مبذول فرمائید».

رونوشتی از این نامه برای فرمانداری طبس، شرکت گاز خراسان جنوبی، بخشداری دستگردان طبس و شوراهای اسلامی این 7 روستا نیز ارسال شده است.

نامه درخواست شورای اسلامی بخش دستگردان شهرستان طبس برای بهره مندی 7 روستای این بخش از نعمت گاز

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب