کد خبر: 22394
زمان انتشار: دوشنبه 8 شهريور 1395 ساعت 08:04
کتاب، کتابخانه، دفتر، نوشتن، کاغذ، برگه
گلشن: طی دولت تدبیر و امید مجوز چاپ 15 عنوان کتاب در طبس صادر شد؛ همچنین طی این مدت 6 هزار جلد کتاب در طبس به‌صورت رایگان اهدا، و 7 نمایشگاه کتاب و قرآن در این شهرستان برپا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس به‌مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های شاخص خود در حوزه فرهنگ و هنر از زمان آغاز به‌کار دولت تدبیر و امید تاکنون را منتشر کرد.

تجهیز و افتتاح سینمای دیجیتال طبس با عنوان «سینما فرهنگ»، آغاز احداث فاز نخست سالن تمرین نمایش (پلاتو) به مساحت 100 مترمربع با اعتبار 78 میلیون تومان، ایجاد نمایندگی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی در طبس، افتتاح 31 کانون فرهنگی و هنری مسجد در شهرستان طبس، صدور مجوز چاپ 15 عنوان کتاب در طبس، رونمایی از کتاب «صحرای طبس، رستاخیز شن‌ها» منتخب آثار نخستین جشنواره سراسری شعر رستاخیز شن‌ها، و برگزاری نخستین جشنواره سراسری عکس کویر و زندگی از شاخص‌ترین اقدامات ارشاد طبس طی دولت تدبیر و امید است.

مساعدت مالی و تجهیز کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان طبس با اعتباری بالغ بر 120 میلیون تومان، اهدای 6 هزار جلد کتاب، برپایی 5 نمایشگاه کتاب و 2 نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت، صدور یک فقره مجوز مشاغل خانگی، و صدور و تمدید 20 پروانه فعالیت مراکز فرهنگی و هنری شهرستان طبس شامل چاپخانه، کانون آگهی و تبلیغاتی، مؤسسه فرهنگی و هنری، مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت، پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی، آموزشگاه آزاد هنری و... نیز از جمله مهمترین فعالیت‌های این اداره طی دولت فعلی است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن