کد خبر: 22396
زمان انتشار: دوشنبه 8 شهريور 1395 ساعت 11:03
روبان‌های محکم و قیچی‌های کُند!
پروژه‌هایی در طبس که چند بار افتتاح شدند
افتتاح، بهره برداری
گلشن: 7 پروژه که طی مراسمی در هفته‌ی دولت امسال در طبس افتتاح شد، پیش‌تر در دهه‌ی فجر سال گذشته نیز افتتاح شده بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، همزمان با هفته دولت، طی مراسمی باحضور معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس و جمعی دیگر از مسئولان این شهرستان در محل دبیرستان دخترانه فارابی طبس، سیستم حرارت مرکزی 7 مدرسه طبس به‌طور همزمان افتتاح شد تا دانش‌آموزان این مدارس، زمستان گرم‌تر و ایمن‌تری داشته باشند.

به‌گفته مدیر آموزش و پرورش طبس، بابت نصب و راه‌اندازی این سیستم‌ها در مجموع مبلغ 450 میلیون تومان از محل اعتبارات نوسازی مدارس هزینه شده است.

این مدارس شامل الزهرا، مشکان طبسی، شهید کاظمی روستای خسروآباد، شهیده لیلا حسنی روستای محمدآباد، فارابی، تکتم، و 17 شهریور است.

نکته قابل توجه اینکه در بررسی‌های انجام شده مشخص شد، این پروژه‌ها پیش‌تر در دهه‌ی فجر سال گذشته نیز افتتاح شده است.

طی مراسمی که در دهه‌ی فجر سال 1394 در محل مدرسه روزبه جوان طبس برگزار شد؛ سیستم حرارت مرکزی 15 مدرسه طبس با هزینه یک میلیارد و 645 میلیون تومان به بهره‌برداری رسیده بود.

مدیر آموزش و پرورش طبس طی سخنانی در آن مراسم اعلام کرده بود که این مدارس شامل نواب صفوی، رجایی، مشکان طبسی، 17 شهریور، روزبه جوان، فارابی، فلاحی، بهشتی، کوثر، تکتم، گلشن، شهیده لیلا حسنی، شهید کاظمی، شاهد، و الزهرا است.

اسامی 7 مدرسه‌ای که سیستم حرارت مرکزی آن طی هفته دولت امسال افتتاح شد، در لیست 15 مدرسه‌ای که همین سیستم آن در دهه فجر سال گذشته افتتاح شد هم به چشم می‌خورد.

محمود جلالی مدیر آموزش و پرورش شهرستان طبس در گفت‌وگوهای متعدد با خبرنگار گلشن، در این باره پاسخ قانع‌کننده‌ای ارائه نداد.

گفتنی است؛ طی سال 1393 نیز سیستم حرارت مرکزی 7 مدرسه بهبهانی، شریعتی، فردوسی، آیت‌الله خامنه‌ای، سمیه، عاجز، و امام رضا در شهرستان طبس اجرا و افتتاح شد.

علاوه بر این سیستم سرمایشی و گرمایشی 5 مدرسه اخوان‌مهدوی، ملاییان، صالح‌زاده، عزیزی، و تربیت طبس نیز هم‌اکنون در حال اجرا و نصب است.

در حال حاضر در هیچ کلاس و مدرسه‌ای در شهرستان طبس از بخاری غیراستاندارد استفاده نمی‌شود و تمامی بخاری‌های چکه‌ای و سیار از سطح مدارس جمع‌آوری شده است؛ هم‌اکنون برای گرمایش مدارس این شهرستان از سیستم حرارت مرکزی و یا بخاری نفتی کاربراتوری استاندارد استفاده می‌شود.

مراسم افتتاح رسمی سیستم حرارت مرکزی 7 مدرسه طبس در هفته دولت 1395

مراسم افتتاح رسمی سیستم حرارت مرکزی 7 مدرسه طبس در هفته دولت 1395

مراسم افتتاح رسمی سیستم حرارت مرکزی 7 مدرسه طبس در هفته دولت 1395

مراسم افتتاح رسمی سیستم حرارت مرکزی 7 مدرسه طبس در هفته دولت 1395

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
متاسفانه برخی تبلیغات برای از دست ندادن پست ها انجام می شود.
شرح نظر: 
شهرداری طبس هم شورش رو درآورده. رفتن طرح های افتتاحی پارسال رو مثل میدان آزادگان، جهاد، پارک ولی عصر، مادر، پارک خندق و غیره رو بنر کردن و توی سطح شهر زدن. مردم که مسخره نیستن. خب بگید طرح افتتاحی نداریم. مردم راضی ترن.
شرح نظر: 
شهرداری هم می تونست به جای پروژه های تکراری، بیشتر روی پروژه هایی مثل تکمیل بلوار شهدای گمنام یا بهسازی بوستان نماز یا تکمیل میدان زغال سنگ یا تکمیل میدان شهدا مانور بده.
گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن