کد خبر: 22406
زمان انتشار: جمعه 12 شهريور 1395 ساعت 10:15
ماست پرچرب مخصوص ماست مالی!
گلشن: به‌دنبال رونمایی «گلشن» از شاهکار آموزش و پرورش طبس در افتتاح پروژه‌های تکراری، آموزش و پرورش جدولی را برای این پایگاه ارسال کرده که طی آن با گنجاندن پروژه‌هایی که 2 سال قبل رسماً افتتاح شده، سعی در ایجاد ابهام و ماست‌مالی کردن این ماجرا دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، چندی پیش خبری با عنوان «پروژه‌هایی در طبس که چند بار افتتاح شدند» در این پایگاه منتشر شد؛ در این خبر آمده که 7 پروژه مربوط به سیستم‌های حرارت مرکزی مدارس طبس که طی مراسمی در هفته‌ی دولت امسال افتتاح شد، پیش‌تر در دهه‌ی فجر سال گذشته نیز افتتاح شده است.

علی‌رغم اینکه در لیست برنامه‌های دهه فجر 1394 بابت سیستم‌های حرارت مرکزی مدارس طبس، تعداد 15 پروژه با اعتبار یک میلیارد و 645 میلیون تومان در نظر گرفته و اسامی این مدارس نیز اعلام شده بوده و در هفته دولت امسال هم 7 مورد از بین همان 15 پروژه مجدداً افتتاح شده است، اما معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش طبس در واکنش به انتشار خبر مذکور، جدولی حاوی پروژه‌های سیستم‌های حرارت مرکزی مدارس طبس را برای این پایگاه ارسال کرده است.

در این جدول سراسر تناقض که حتی 7 پروژه‌ی سیستم حرارت مرکزی مدارسی که 2 سال پیش (دهه فجر سال  1393 در محل آموزشگاه امام رضا طبس) افتتاح شده نیز آمده، سعی شده تا موضوع پیچیده و گیج‌کننده شده و 7 پروژه‌ی افتتاحی امسال، جدید نمایانده شود؛ این در حالی است که قضیه کاملاً واضح و مشخص است و در افتتاحیه‌های هر سال، اسامی مدارس نیز اعلام می‌شده و هیچ شکی در تکراری بودن پروژه‌های افتتاحی نیست.

با این حال جدول ارسالی اخیر عیناً در زیر آمده است:

جدول ارسالی از سوی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش طبس

مشاهده‌ی خبر قبلی: پروژه‌هایی در طبس که چند بار افتتاح شدند

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
خب حالا تکراری باشه. یعنی دیگه موضوع مهم دیگه ای نیست که کلیک کردی روی پروژه های تکراری؟ برو ماحصل سفر وزیر به طبس رو پیگیری کن که هیچی عایدمون نشده.
شرح نظر: 
اگر اینکار نکنند چطور هر سال مبلغی تعیین کنند که از اولیا بگیرند. طبق قانون اساسی تحصیلات تا پایان مقطع متوسطه رایگان است اما سال هاست که از اولیا جهت کمک به مدرسه پول می گیرند. این هم بماند که بعضی از معلمین به جای تدریس به دنبال تحصیلات دکتری هستند و وقت برای تدریس صحیح به دانش آموزان نمی گذارند که این خیانتی بزرگ است که دانش آموزانی که در مدارس نمونه دولتی درس می خوانند از معلم خوب و پرتلاش محروم باشند و نتیجه آن را سال هاست می بینیم. چون تعدادی روستایی و تعدادی از فرزندان فرهنگی در مدارس نمونه درس می خوانند. خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر بگرداند.
شرح نظر: 
دانشگاه پیام نور طبس هم چند بار افتتاح شد. چرا این رو پوشش نمی دید؟
شرح نظر: 
به گفته مدیر راهداری خراسان جنوبی از مسیر جدید یزد-بهاباد-نایبند-بیرجند مسیر یزد به خراسان حدود 200 کیلومتر نزدیکتر می شود! می فهمید یعنی چی؟ یعنی اینکه با افتتاح این مسیر دیگر مسافران یزد به مشهد از طبس نخواهند آمد و بجایش از مسیر یزد-بهاباد- بیرجند خواهند رفت. این یعنی نابودی طبس. گویا طبسی ها خوابند.
گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن