کد خبر: 22409
زمان انتشار: شنبه 13 شهريور 1395 ساعت 16:32
پیام بخشی طوسی، شهردار طبس
گلشن: شهردار طبس در پاسخ به سؤال گلشن درباره‌ی کیفیت پایین اجرای پیاده‌روسازی در بلوار اصلی شهر طبس، ضمن تکذیب عضویت خود در شرکت پیمانکاری مجری این پروژه، گفت: کیفیت اجرای این پروژه پایین نیست؛ باتوجه به این‌که پیاده‌روسازی در مقابل منازل و مغازه‌ها در حال انجام است، تردد مردم از روی کاری که هنوز کامل نشده، موجب تخریب آن می‌شود.

پیام بخشی‌طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن، در پاسخ به سؤال خبرنگار گلشن درباره کیفیت پایین اجرای پیاده‌روسازی بلوار اصلی شهر طبس (بلوار امام)، اظهار داشت: پیاده‌روسازی این بلوار به طول 1500 متر و عرض 3.5 متر در هر دو طرف بلوار با مجموع مساحت بالغ بر 10 هزار مترمربع دارای بریل‌گذاری ویژه روشن‌دلان در حال اجراست.

وی بیان کرد: کیفیت اجرای این پروژه پایین نیست، اما چون با خشت و ملات دو نَم کار می‌شود، نیاز به بندکشی دارد و باتوجه به اینکه پیاده‌روسازی در مقابل منازل و مغازه‌ها در حال انجام است، تردد مردم از روی کاری که هنوز تکمیل نشده، موجب تخریب آن می‌شود.

شهردار طبس ضمن تکذیب شایعه عضویت خود در شرکت پیمانکاری مجری این پروژه، افزود: عمق بندکشی‌ها زیاد و کیفیت کار قابل قبول است و قطعاً چنانچه نواقصی در کار وجود داشته باشد، پیمانکار موظف به رفع آن است و در غیر این صورت هزینه به پیمانکار پرداخت نخواهد شد.

پیاده روسازی بلوار امام طبس

پیاده روسازی بلوار امام طبس

پیاده روسازی بلوار امام طبس

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
عدم همخوانی مصالح آجر گری و تایل های سرامیکی، کار را بی ارزش و غیرکارشناسی کرده.
شرح نظر: 
عجب دروغ بزرگ و دلیل توجیهی جالبی!
شرح نظر: 
تخریب به دلیل تردد مردم نیست، بلکه به دلیل عدم زیرسازی و شفته ریزی دقیق است که به مرور موجب رشد خارها و تخریب خواهد شد.
شرح نظر: 
آقای شهردار حیف پول که شما خرج این پیاده رو کردین، این بلوار حداقل پیاده رو که داشت ولی در بعضی نقاط دیگر شهر شهرداری حتی حاضر نیست بوته های خار رو بکنه چه برسه به پیاده روسازی. فقط باید به این نوع مدیریت شهری تاسف خورد که فقط می خواهد با تبلیغات، کارهای ظاهرسازی و عوام فریبی انجام دهد.
شرح نظر: 
جناب آقای شهردار کارهای مهمتر از این هم در شهر وجود دارد که اگر انجام شود بهتر است.
شرح نظر: 
با سلام. واقعا که بی معرفت و بی انصافید که با این همه خدمات باز هم ناشکری و انتقادات بی سر و ته می کنید. حتی اگر اشکالی در کار باشد از ماست که بر ماست. ضمن عرض خسته نباشید به تمام کارگران و مسئولان شهرداری، امیدوارم آقای شهردار و مجموعه شورای شهر خدمات شهرداری را با عدالت بیشتر به همشهریان عزیز ارائه دهند.
شرح نظر: 
هیچ کاری بی اشکال نیست. همش نباید نیمه خالی لیوان را دید. همین پیاده رو های طبس چند سال است پر از خار و چال و چوله است. این حرکت بهسازی پیاده روها واقعا خسته نباشید داره به شورا و شهردار محترم. اما خوب بهتر است نظارت شود تا اشکالات کار برطرف گردد. شورا جای افراد جا افتاده است که خوشبختانه اکثریت اعضای شورای فعلی همین طورند.
شرح نظر: 
تجربه پياده رو سازي با آجر را چندين سال پيش در ميدان مركزي شهر يزد انجام دادند كه پس از مدت كوتاهي آجرها دچار ساييدگي و خراب شده و دوباره مجبور شدند با آجرهاي سيماني مقاوم كار كنند. طبس هم از همين الان بايد به فكر پياده رو سازي مجدد بيفتند چون در نهايت بيشتر از يكي دو سال دوام نخواهد داشت. مطمئن باشيد.