کد خبر: 22412
زمان انتشار: دوشنبه 15 شهريور 1395 ساعت 08:49
سؤال، پرسش، بررسی، تحقیق
گلشن: به‌دنبال انتشار مطلبی در فضای مجازی درباره‌ی انتقاد از برخورد برخی کارکنان کمیته امداد طبس، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی شخصاً پیگیر ماجرا شد و برای بررسی دقیق‌تر این موضوع، یک تیم بازرسی را به طبس فرستاد؛ جدای از اینکه آیا اصلاً این انتقاد به‌جا بوده یا خیر، اما توجه مدیرکل کمیته امداد استان به نظر مردم در فضای مجازی و پیگیری انتقادات، قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، به‌دنبال انتشار یک مطلب انتقادی در فضای مجازی مبنی بر نارضایتی از برخورد نامناسب برخی کارکنان کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان طبس با ارباب رجوعانی که معمولاً جزو افراد بی‌بضاعت هستند، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی شخصاً پیگیر ماجرا شد.

رضا سلم‌آبادی مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از طریق ارتباط مستقیم و صحبت با فردی که در فضای مجازی انتقاد کرده بود، از جزئیات موضوع مطلع شد و برای بررسی دقیق‌تر و پیگیری ماجرا، یک تیم بازرسی را امروز به شهرستان طبس اعزام کرد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی در این رابطه به یکی از رسانه‌ها گفت: برای کمیته امداد وجود حتی یک شکایت هم خیلی زیاد است و برای ما قابل قبول نیست که شخصی از عملکرد کارکنان ما در شهرستان‌ها ناراضی باشد و اگر چنین مسأله‌ای وجود داشته باشد قطعاً برخورد می‌شود.

جدای از اینکه آیا اصلاً این انتقاد به‌جا بوده یا خیر، اما توجه مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی به نظر مردم در فضای مجازی و پیگیری انتقادات مطرح شده، بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب