کد خبر: 22435
زمان انتشار: شنبه 27 شهريور 1395 ساعت 19:29
تقدیم گل، تقدیر، تشکر، سپاس
گلشن: نماینده خبرنگاران شهرستان طبس طی پیامی، از همکاری مسئول سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس با اصحاب رسانه، تقدیر و برای وی در مسئولیت جدید، آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، مجید عصاری، نماینده خبرنگاران شهرستان طبس با صدور پیامی، از همکاری عباس سنچولی مسئول سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس با اصحاب رسانه، تقدیر و برای وی در مسئولیت جدید، آرزوی موفقیت کرد.

در ابتدای این تقدیرنامه خطاب به عباس سنچولی آمده است: «گام نهادن در مسیر فرهنگ و هنر و رسانه، علاوه بر عزمی برخاسته از تعهد و ایثار، قدم‌هایی محکم و استوار، و بصیرتی دین‌مدار و پرعیار می‌طلبد؛ توجه و پیگیری متعهدانه و مسئولانه‌ی شما در امور مربوط به اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان طبس در مدت حدود 3 سال فعالیت‌تان در مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس، گویای شایستگی‌های حضرتعالی است که جای تقدیر دارد».

این پیام می‌افزاید: «اطلاع‌رسانی به‌روز، نقشی اساسی در روند توسعه و پیشرفت جامعه دارد و عرصه‌ی رسانه، عرصه‌ای بسیار خطیر و پر چالش است که حمایت و پشتیبانی معنوی مسئولان دلسوز و صادقی چون شما از اصحاب رسانه، قطعاً می‌تواند منجر به افزایش انگیزه‌ی خبرنگاران و شجاعت و جسارت آنان در فعالیت رسانه‌ای شود؛ انصافاً حضرتعالی یکی از بهترین و صادق‌ترین همراهان اصحاب رسانه طبس بوده‌اید».

در این پیام تصریح شده است: «بر خود لازم می‌دانم تا به نمایندگی از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان طبس، ناب‌ترين مراتب تقدیر و احترام به پاس کوشش‌های بي‌دريغ‌تان را تقدیم کرده و لطف بی‌کران‌تان نسبت به خبرنگاران را ارج نهم؛ از درگاه ایزد منان، دوام عزت و سلامت و تداوم موفقیت حضرتعالی در مسئولیت جدید و سایر مراحل زندگی را مسألت می‌نمایم».

همچنین در بخش دیگری از این پیام آمده است: «ضمن عرض تبریک و تهنیت به آقای علیرضا عصاری، سرپرست محترم جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس؛ تداوم تعالی و توفیق، و سعادت و سیادت جنابعالی برای خدمتی سرشار از شور و تلاش و مملو از توکل الهی آرزومندم».

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن