کد خبر: 22481
زمان انتشار: يكشنبه 11 مهر 1395 ساعت 19:08
کشف 1120 کیلو مواد مخدر طی 6 ماه در طبس؛
وقوع سرقت در طبس 10 درصد کاهش یافت
سرقت، سارق، دزدی، دزد
گلشن: فرمانده انتظامی طبس در پاسخ به سؤال «گلشن» درباره‌ی وضعیت سرقت در این شهرستان گفت: میزان وقوع سرقت در طبس 10 درصد کاهش و میزان دستگیری سارقان 18 درصد افزایش یافته است؛ وی همچنین از کشف 1120 کیلوگرم مواد مخدر طی 6 ماه نخست سال جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، سرهنگ محسن جلالیان ساعتی پیش در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان طبس که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، در پاسخ به سؤال خبرنگار گلشن درباره وضعیت وقوع سرقت در شهرستان طبس، اظهار داشت: میزان وقوع سرقت در شهرستان طبس طی 6 ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد کاهش یافته است.

وی بیان کرد: همچنین طی این مدت میزان دستگیری سارقان 18 درصد افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس افزود: شهرستان طبس از نظر میزان کاهش وقوع سرقت، رتبه دوم در بین شهرستان‌های استان خراسان جنوبی را دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره میزان کشف مواد مخدر و کالای قاچاق در شهرستان طبس گفت: طی 6 ماه ابتدایی امسال 1120 کیلوگرم انواع مخدر در شهرستان طبس کشف و ضبط شد که نسبت به 670 کیلوگرم مواد مخدر کشف شده در مدت مشابه پارسال، 67 درصد افزایش یافته است.

جلالیان اضافه کرد: میزان کشف کالای قاچاق در شهرستان طبس نیز 40 درصد افزایش یافته که با توجه به تأکید مقام معظم رهبری، امیدواریم کالاهای مکشوفه در بازار بازتوزیع نشود؛ این کالاها که در اختیار سازمان اموال تملیکی است باید امحا شده و در چرخه مصرف قرار نگیرد.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن