کد خبر: 22482
زمان انتشار: يكشنبه 11 مهر 1395 ساعت 19:47
فرمانده انتظامی طبس تشریح کرد؛
جزئیات ماجرای خودکشی یک سرباز در طبس
محسن جلالیان یزدی نژاد، فرمانده انتظامی شهرستان طبس
گلشن: چندی پیش خبری مبنی بر خودکشی یک سرباز در یکی از پاسگاه‌های انتظامی طبس، در فضای مجازی منتشر شد؛ فرمانده انتظامی شهرستان طبس در این باره توضیح داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، چندی پیش خبری مبنی بر خودکشی یک سرباز در یکی از پاسگاه‌های انتظامی شهرستان طبس، در فضای مجازی منتشر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس ساعتی پیش در نشست خبری با خبرنگاران، در پاسخ به سؤال خبرنگار گلشن، ضمن تأیید کلیات خبر، اطلاعات بیشتری درباره جزئیات این حادثه ارائه داد و اظهار داشت: یک سرباز در یکی از پاسگاه‌های انتظامی شهرستان طبس به‌وسیله اسلحه‌ای که در اختیار داشته، خودکشی کرده است.

سرهنگ محسن جلالیان ادامه داد: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این سرباز دارای مشکلات روحی و روانی بوده که منتهی به خودکشی شده است.

وی بیان کرد: این سرباز غیربومی بوده و اهل استان خراسان جنوبی نیست.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس همچنین با اشاره به انتشار یک قطعه عکس در فضای مجازی و نسبت دادن آن به این حادثه، تصریح کرد: عکس منتشر شده مربوط به این حادثه نیست.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
خودکشی هیچگاه تائید نمیشه اما مشکلات زیاد روحی و روانی به خاطر کمبود امکانات و کمبود فضاهای شاد و مهمتر از همه فضای خشک، بسته و امنیتی سیاسی طبس همه و همه موجب شده تا سرانه ی شادی در شهرستان در حد بسیار نازلی قرار بگیره. به طوری که فرماندار سابق طبس بعد از چهل روز ماندگاری در طبس طی نطقی اعلام کرد: نمی دانم چرا جوان های طبس اینقدر غمگین و افسرده به نظر می رسند. من خودم چند وقت دیگه میرم خدمت. بسیار افسرده و مضطربم. من هیچگاه اسم این رو "خدمت" نمیذارم بلکه بهش میگم "اجباری"یا مثلا "سربازی" چون واژه ی "خدمت" تعریف داره. خدمت کاریه که از روی علاقه باشه و علاوه بر فایده ای ک داره تحقیر و توهینی توش نباید باشه. حرف برای گفتن زیاده اما حوصله اش کمه. از کجا معلوم ک من این همه مطلب بنویسم بعدش برا رویت چاپ بشه؟! خلاصه اینکه سربازا مظلوم اند و این چشم بندی نیست. کلی فشار روحی و روانی و جسمی رو تحمل میکنند آخرشم یه چندر غاز میریزن حسابش که بلکه بتونه حداقل پول رفت و آمدشو بده. فقط خواهشا و خواهشا یه کاری کنید این سربازهایی ک همینجور بالقوه تحت فشارند به اسم خدمت اینجور آماج حمله های روحی و روانی قرار نگیرند. ضمنا تائید یا عدم تائید این دیدگاه تاثیری در باور و یقین قلبی من ایجاد نخواهد کرد. میتونید تائیدش کنید میتونیدم با یه کلیک بندازینش توو سطل زباله. والا.
شرح نظر: 
اگر مشکل روحی روانی داشته چرا سر پست با اسلحه پر بوده؟
گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن