کد خبر: 22487
زمان انتشار: سه شنبه 13 مهر 1395 ساعت 07:53
جراحی، پزشک، درمان
گلشن: دندان‌پزشک قلابی که در یکی از شهرستان‌های خراسان جنوبی، اتاق منزلش را به دندان‌پزشکی اختصاص داده بود و به ویزیت و درمان مراجعان می‌پرداخت، دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، سرهنگ مجید شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی در گفت‌وگو با روزنامه خراسان اظهار داشت: در پی خبر واصله از منابع اطلاعاتی مبنی بر فعالیت فردی در یکی از شهرستان‌های استان در زمینه دندانپزشکی در محل منزل مسکونی خود، رسیدگی به موضوع به‌صورت نامحسوس در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران همراه با نماینده شبکه بهداشت و درمان شهرستان به محل مورد نظر اعزام شدند و ضمن رعایت حقوق شهروندی و قانونی و با دستور مقام قضایی، بازرسی از منزل نامبرده را شروع کردند.

شجاع بیان کرد: متهم یکی از اتاق‌های منزل را به دندانپزشکی اختصاص داده بود و در این اتاق آلات و ادوات دندانپزشکی شامل 18 عدد انبر دندانپزشکی، 6 عدد الواتور، 3 عدد پنس، 2 عدد سرنگ فلزی مخصوص دندانپزشکی، 100 عدد سر سرنگ، 28 عدد آمپول بی‌حس‌کننده پرزوکائین‌ای و یک عدد آینه دندانپزشکی کشف شد.

وی افزود: آلات و ادوات دندانپزشکی جمع‌آوری و به مقر پلیس منتقل شد و متهم با اعتراف به جرم با تکمیل پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن