کد خبر: 22506
زمان انتشار: يكشنبه 25 مهر 1395 ساعت 07:57
گدایی، فقر، بی پولی، اعتبار
گلشن: احداث مجتمع فرهنگی‌هنری طبس معطل ابلاغ طرح جامع شهرسازی و تحویل زمین است؛ احداث سالن تئاتر طبس موسوم به «پلاتو» که از 2 سال پیش آغاز شده نیز هم‌اکنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل 200 میلیون تومان اعتبار می‌خواهد اما امسال فقط 50 میلیون تومان اعتبار گرفته که با این روند و تورم، زودتر از 6 سال آینده به بهره‌برداری نخواهد رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، تاکنون زمین مورد نیاز برای احداث مجتمع فرهنگی هنری شهرستان طبس تحویل نشده؛ البته اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس برای دریافت این زمین، مکاتباتی با راه و شهرسازی انجام داده ولی با این وجود طرح جامع شهر دیر تصویب شده و باید ابلاغ شود تا بر اساس آن، محل مجتمع فرهنگی هنری اعلام گردد؛ بنابراین احداث مجتمع فرهنگی هنری طبس منتظر ابلاغ طرح جامع شهرسازی است.

البته در مجاورت ساختمان اداری ارشاد طبس، سالن آمفی‌تئاتر وجود دارد که از یک سال قبل برای سینما و علاوه بر آن نمایش و تئاتر استفاده می‌شود.

احداث سالن جدید تئاتر طبس موسوم به «پلاتو» نیز با 120 مترمربع زیربنا از سال 1393 آغاز شده که هم‌اکنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد؛ اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و تجهیز این سالن 200 میلیون تومان است؛ امسال این پروژه 50 میلیون تومان اعتبار دارد و میزان تخصیص اعتبار هم مشخص نیست.

چنانچه روند ساخت این پروژه همین‌طور پیش برود با تخصیص اعتبار و احتمال تورم پیش‌بینی می‌شود پروژه حداقل  6 یا 7 سال دیگر به بهره‌برداری برسد.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن