کد خبر: 22528
زمان انتشار: پنجشنبه 6 آبان 1395 ساعت 07:48
مدافعان حرم
گلشن: دارنده‌ی مقام نخست ششمین سوگواره عکس عاشورایی طبس در بخش آزاد، هدیه‌ی خود را به سربازان مدافع حرم تقدیم کرد؛ وی گفت که امروز آرزوی هر جوان غیرتمند مسلمان این است که جزو مدافعان حرم باشد و اکنون گرچه من امکان حضور در کنار سربازان مدافع حرم را ندارم اما دلم آن‌جاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، هادی یعقوبیان، عکاس پایگاه اطلاع رسانی گلشن که در بخش آزاد ششمین سوگواره عکس عاشورایی طبس، موفق به کسب مقام نخست شد، هدیه خود را به مدافعان حرم تقدیم کرد.

یعقوبیان در این باره اظهار داشت: از ابتدا که دوربین به‌دست گرفته و وارد عرصه‌ی عکاسی شدم، به‌دنبال ناب‌ترین صحنه‌ها برای عکاسی بودم؛ همیشه عکاسی موجب آرامش من است و حرف دلم در عکس‌هایم خلاصه می‌شود.

وی ادامه داد: در این میان عکس‌های مربوط به ایام محرم و عزاداری‌های مردم برای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) طعمی خاص دارد؛ طعمی که با قطرات اشکم هنگام عکاسی در هم می‌آمیخت و سوژه را هنگام عکاسی تار می‌کرد؛ عکس گرفتن همزمان با اشک ریختن برای اهل بیت حس و حال عجیبی دارد و گاهی گویی ناخودآگاه دستی از غیب هدایتت کرده و برایت تصمیم می‌گیرد که اینجا باید عکس بگیری.

یعقوبیان موفقیت‌های خود را مدیون عنایات خداوند و اهل بیت دانست و خاطرنشان کرد: امروز آرزوی هر جوان غیرتمند مسلمان است که جزو مدافعان حرم باشد و اکنون که من امکان حضور در کنار سربازان مدافع حرم را ندارم، دلم آن‌جاست و هدیه‌ای که از طرف ششمین سوگواره عکس عاشورایی طبس دریافت کرده‌ام را به رسم ادب تقدیم به مدافعان حرم بانو زینب(س) می‌کنم.

وی افزود: گرچه ممکن است این هدیه ارزش مادی چندانی نداشته باشد، اما من آن را هدیه‌ای الهی می‌دانم که به دلیل تلاش‌هایم در خدمت اهل بیت علیهم‌السلام دریافت کرده‌ام.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن