کد خبر: 22533
زمان انتشار: يكشنبه 9 آبان 1395 ساعت 11:09
درمان، پزشک، بیمارستان، کلینیک
گلشن: آذر و آبان زمانی است که تعدادی از پزشکان متخصص بیمارستان طبس به‌دلیل پایان دوره جابه‌جا شده و پزشکانی جدید جایگزین آن‌ها می‌شوند؛ طی چند روز اخیر برای نخستین بار جراح چشم در بیمارستان طبس مستقر شده اما جراح اعصاب نیز از تخصص‌های مورد نیاز این بیمارستان است.

دکتر اصغر سهرابی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان طبس در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن اظهار داشت: بیمارستان شهید سیدمصطفی خمینی طبس تا حدودی بیشتر متخصصان را دارد، با این حال اکنون زمان پایان کار برخی از پزشکان متخصص است و پس از جابه‌جایی و تغییرات در این ماه می‌توان تعداد متخصصان مورد نیاز را در بیمارستان طبس اعلام کرد.

وی یادآور شد: نبود جراح و متخصص چشم یکی از کمبودهای اصلی بیمارستان طبس بود که خوشبختانه حل شده و از ابتدای آبان یک پزشک با این تخصص در کلینیک بیمارستان طبس مستقر شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان طبس خاطرنشان کرد: باتوجه به بعد مسافت و طولانی بودن راه تا مرکز استان یا نزدیک‌ترین مراکز درمانی مجهزتر، نیاز مبرمی به حضور یک چشم پزشک در بیمارستان بود که خوشبختانه پس از ۶ ماه پیگیری محقق شد.

وی افزود: جراح و متخصص چشم شنبه تا پنج‌شنبه، صبح و عصر در کلینیک تخصصی بیمارستان طبس حضور دارد.

سهرابی تصریح کرد: البته بیمارستان طبس متخصصانی مانند جراحی اعصاب نیز ندارد؛ این ماه زمان اعزام متخصصان به تمام مناطق کشور به‌ویژه نقاط محروم است و به‌طور حتم تعدادی پزشک به طبس هم خواهند آمد.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
شما رو به خدا جراح خانم هم بیاورید.
گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن