کد خبر: 22542
زمان انتشار: چهارشنبه 19 آبان 1395 ساعت 07:57
مواد مخدر زیر بار گوجه فرنگی
گلشن: فرمانده انتظامی طبس به «گلشن» گفت: مأموران انتظامی این شهرستان، 121 کیلوگرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در زیر بوته‌های گوجه‌فرنگی باغچه‌ی منزلی در یکی از روستاهای شهرستان طبس جاسازی شده بود را کشف کردند.

سرهنگ محسن جلالیان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن اظهار داشت: مأموران انتظامي شهرستان طبس با بهره‌گيري از شيوه‌هاي پليسي و با همکاري پليس خراسان رضوي از دپوي مقاديري مواد مخدر توسط قاچاقچيان در يک منزل مسكوني در یکی از روستاهای شهرستان طبس باخبر شدند.

وی ادامه داد: مأموران انتظامي با هماهنگي مقام قضائي در يك اقدام ضربتي وارد این منزل مسكوني شدند و در بازرسي از محل، 121 كيلوگرم ترياك که به طرز بسيار ماهرانه‌اي در محل باغچه منزل مسكوني زير بوته‌هاي گوجه‌فرنگی جاسازی شده بود كشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس افزود: در اين رابطه دو قاچاقچي دستگير و با تشكيل پرونده برای سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شدند.

وی خاطرنشان کرد: معمولاً افرادی که مقادیر زیادی مواد مخدر نگهداری می‌کنند، مرتبطان خارجی دارند و اطلاع‌رسانی شهروندان درباره ارتباطات مشکوک افرادی که در روستاها و اطراف شهر اشتهار به خلاف یا مصرف، نگهداری و توزیع مواد مخدر دارند، کمک بسزایی به نیروی انتظامی می‌کند.

به گزارش گلشن؛ نیروی انتظامی خراسان جنوبی اعلام کرده که از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 18 تن انواع مواد مخدر در سطح استان کشف و ضبط کرده است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن