کد خبر: 22571
زمان انتشار: پنجشنبه 2 دى 1395 ساعت 09:02
محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت
گلشن: وزیر صنعت به همراه جمعی از معاونان و مشاوران خود، 4 و 5 دی به شهرستان طبس سفر می‌کند؛ آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه‌ی محدوده‌ی زغالی پروده‌ی 4 و پروده‌ی شرقی، بازدید از کارخانه‌ی کک‌سازی و 2 کارخانه‌ی زغال‌شویی و جلسه با فعالان صنعتی و معدنی از جمله برنامه‌های این سفر است.

مرتضی جلالی‌فرد، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان طبس در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن، اظهار داشت: محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه جمعی از معاونان و مشاوران خود، برای انجام سفری 2 روزه، شنبه 4 دی وارد استان خراسان جنوبی و شهرستان طبس می‌شود.

وی ادامه داد: وزیر صنعت شنبه شب، وارد طبس شده و پس از غبارروبی گلزار مطهر شهدای آستان حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) و زیارت این آستان مبارک، در جلسه‌ای با حضور فعالان صنعتی و معدنی در محل فرمانداری ویژه طبس شرکت می‌کند.

جلالی‌فرد بیان کرد: وزیر صنعت یکشنبه صبح نیز از کارخانه کک‌سازی، کارخانه زغال‌شویی ممرادکو، و کارخانه زغال‌شویی پروده بازدید کرده و همزمان آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه محدوده زغالی پروده 4 و پروده شرقی طبس نیز اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه دیدار با امام جمعه طبس نیز از برنامه‌های سفر نعمت‌زاده به شهرستان طبس است، افزود: وزیر صنعت، یکشنبه ظهر به‌وسیله پرواز طبس - تهران، طبس را ترک کرده و عازم تهران می‌شود.

وزیر صنعت طی این سفر همچنین شنبه صبح از معدن شاهکوه نهبندان، شرکت چدن کویر خاوران خوسف، و کارخانه نساجی فردوس نیز بازدید می‌کند.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن