کد خبر: 22576
زمان انتشار: چهارشنبه 8 دى 1395 ساعت 09:11
همزمان با سالروز حماسه‌ی نهم دی‌ماه؛
بسیجیان طبس بیانیه صادر کردند
نوشتن نامه
گلشن: برخی حوزه‌ها و کانون‌های بسیج شهرستان طبس همزمان با فرارسیدن سالروز حماسه‌ی نهم دی‌ماه، بیانیه‌های جداگانه‌ای صادر کردند؛ در این بیانیه‌ها ضمن یادآوری فتنه‌ی سال 1388، بر توجه به پیام‌های حماسه‌ی 9 دی و لزوم اتحاد و انسجام ملت ایران و بصیرت در کشف توطئه‌های بین‌المللی و داخلی و برخورد با آن‌ها تأکید شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، همزمان با فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی‌ماه، برخی از حوزه‌ها و کانون‌های بسیج شهرستان طبس بیانیه‌های جداگانه‌ای صادر کردند.

کانون بسیج رسانه، کانون بسیج هنرمندان، کانون بسیج پیشکسوتان، کانون بسیج مساجد و محلات، کانون بسیج جامعه زنان، حوزه مقاومت بسیج اداری شهید باهنر، و حوزه مقاومت بسیج کارگری شهید برنسی از جمله کانون‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج شهرستان طبس هستند که به این مناسبت بیانیه صادر کرده‌اند.

در بخشی از این بیانیه‌ها آمده است: «استکبار جهانی که هر روز توطئه‌ای جدید علیه ملت ایران می‌چیند، از آن‌جا که با نیروی خارجی راه به جایی نبرده است، سعی کرد با تکیه بر توان اندک برخی کج‌فهمان داخلی و عوامل سر در آخور استکبار، فتنه‌انگیزی کرده و با رمز تقلب! فتنه‌ای 8 ماهه را در کشور بر پا کند و مانع از انسجام مردم و دولت در انتخاباتی که با مشارکت 85 درصدی ملت ایران برگزار شد، شود».

«فتنه‌گران که با برنامه‌های طراحی شده از جانب استکبار و همسویی و همراهی با آنان، ابطال نتیجه‌ی انتخابات سال 88 به بهانه‌ی تقلب را کف خواسته‌های خود می‌دانستند، اهداف مهم‌تری را در سر می‌پروراندند؛ آنان، انقلاب و نظام اسلامی، و فراتر ازآن قلب تپنده انقلاب اسلامی را هدف قرار داده بودند؛ اوج وقاحت فتنه‌گران، روز عاشورا بود؛ در روز عاشورا، همه‌ی ابعاد فتنه برای مردم مشخص شد و مردم فهمیدند که فتنه‌گران به دنبال اهدافی چون مقابله با اساس دین و ولایت هستند».

این بیانیه‌ها می‌افزاید: «مردم ولایی و مسلمان ایران این وقاحت و توطئه را بر نتافتند؛ حماسه راهپیمایی 9 دی و حضور چند میلیونی مردم در آن روز تاریخی که روزی غرورآفرین و به یادماندنی است، موجب خاموشی و شکست فتنه و فتنه‌گران و بهت جهانیان شد؛ پیام مهم و ماندگار 9 دی، حماسه‌ی بیعت دوباره ملت با محوریت نظام جمهوری اسلامی، یعنی نظام ولایی و مقام معظم رهبری و حضور ملتی آگاه در صحنه‌های سخت برای پاسداری از خون شهیدان و اهداف اسلام و نظام اسلامی در مقابل هرگونه فتنه داخلی و خارجی است».

صادرکنندگان این بیانیه‌ها درسالروز این حماسه بزرگ تاریخی، خواستار توجه عمومی به پیام حماسه 9 دی شدند و بر لزوم اتحاد و انسجام ملت ایران و توجه و بصیرت در کشف توطئه‌های پنهان و آشکار بین‌المللی و داخلی و برخورد با آن‌ها با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری تأکید کردند.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب