کد خبر: 22590
زمان انتشار: سه شنبه 12 بهمن 1395 ساعت 08:24
افتتاح، بهره برداری، تأسیس
گلشن: 110 پروژه طی دهه‌ی فجر امسال در شهرستان طبس رسماً افتتاح می‌شود؛ بابت این پروژه‌ها که بیش از 70 هزار نفر از مزایای آن برخوردار می‌شوند، در مجموع حدود 80 میلیارد تومان هزینه شده است؛ علاوه بر این 13 پروژه نیز طی این دهه در طبس کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، براساس آنچه سیدمهدی طلایی‌مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس اعلام کرده، قرار است طی دهه فجر امسال که از امروز آغاز شده، 110 پروژه در شهرستان طبس رسماً افتتاح و 13 پروژه نیز کلنگ‌زنی شود.

بابت پروژه‌هایی که طی دهه فجر در شهرستان طبس افتتاح می‌شود در مجموع مبلغ 79 میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه شده است؛ گویا قرار است مهمترین این پروژه‌های طی سفر رئیس جمهور به استان خراسان جنوبی به‌صورت همزمان به بهره‌برداری برسد.

123 پروژه‌ای که قرار است طی دهه فجر در شهرستان طبس افتتاح یا کلنگ‌زنی شود به 20 دستگاه اجرایی تعلق دارد که 25 درصد پروژه‌های مربوط به راه و شهرسازی، 15 درصد شبکه بهداشت و درمان، 10 درصد شهرداری‌ها، 8 درصد بنیاد مسکن، 7 درصد جهاد کشاورزی و... است.

با بهره‌برداری از این پروژه‌ها بیش از 70 هزار نفر از مزایای آن برخوردار می‌شوند.

برای برگزاری هر چه بهتر برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر، 22 کمیته مختلف در شهرستان طبس تشکیل شده است.

فرماندار طبس به مدیران دولتی تأکید کرده که دستگاه‌های اجرایی طی دهه فجر به صورت ویژه گزارش عملکرد واقعی خود را به اطلاع مردم رسانده و قضاوت را به مردم بسپارند.

طلایی مقدم همچنین دهه فجر را متعلق به همه احزاب، گروه‌ها و اقشار مردم دانسته و از عموم مردم طبس دعوت کرده تا با حضور پررنگ و باشکوه خود در جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی و به‌ویژه راهپیمایی 22 بهمن، همدلی، وحدت و یک صدایی را در شهرستان طبس به نمایش بگذارند.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب