کد خبر: 22648
زمان انتشار: چهارشنبه 20 ارديبهشت 1396 ساعت 18:42
حرارت‌سنجی تنور انتخابات در هوای گرم طبس!
3 کاندیدای ریاست‌جمهوری در طبس ستاد زدند
انتخاب
گلشن: شمارش معکوس برای خلق حماسه‌ای بزرگ آغاز شده و همه جا سخن از انتخاب و انتخابات است؛ تنور انتخابات در طبس هم کاملاً داغ است و این شهرستان برای برگزاری انتخابات آمادگی کامل دارد؛ تاکنون 3 کاندیدای ریاست‌جمهوری در شهر طبس ستاد زده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در تاریخ 29 اردیبهشت برگزار می‌شود که هر دو انتخابات از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

شهرستان طبس به‌عنوان وسیع‌ترین شهرستان کشور، در آستانه انتخابات، خود را برای خلق حماسه‌ای بزرگ و پاسخ به ندای رهبری آماده کرده است؛ مردم و مسئولان طبس هم برای برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا و همچنین انتخابات ریاست جمهوری از آمادگی مطلوبی برخوردار هستند.

تاکنون 3 کاندیدای ریاست جمهوری در شهر طبس ستاد زده‌اند و ستادهای نامزدهای انتخابات شورای اسلامی هم از فردا (21 اردیبهشت) راه‌اندازی می‌شود.

ایران طی 38 سال گذشته حدود 35 انتخابات برگزار کرده که هر دوره از انتخابات با مشارکت حداقل 70 درصدی مردم همراه بوده است؛ این در حالی‌ست که در بیشتر کشورهای دنیا میزان مشارکت در انتخابات حدود 30 درصد است.

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب