کد خبر: 22681
زمان انتشار: دوشنبه 9 مرداد 1396 ساعت 11:56
مجید عصاری
گلشن: اصحاب‌رسانه‌ی طبس در جلسه‌ی پنجمین دوره‌ی انتخابات نماینده‌ی خبرنگاران شهرستان طبس، به اتفاق آرا، سردبیر پایگاه اطلاع‌رسانی گلشن را برای چهارمین مرتبه به‌عنوان نماینده‌ی خود انتخاب کردند؛ هم‌اکنون شهرستان طبس دارای 28 نفر خبرنگار رسمی و مجوزدار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، جلسه‌ی پنجمین دوره‌ی انتخابات نماینده‌ی خبرنگاران شهرستان طبس در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه خبرنگاران شهرستان طبس به اتفاق آرا، «مجید عصاری فردوس» سردبیر پایگاه اطلاع‌رسانی گلشن را به مدت یک سال دیگر به‌عنوان نماینده‌ی خود انتخاب کردند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس، خبرنگاران و اصحاب‌رسانه‌ی این شهرستان، و عضو هیأت‌رئیسه‌ی شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های طبس، در این جلسه حضور داشتند.

تاکنون 5 دوره انتخابات نماینده خبرنگاران شهرستان طبس برگزار شده که در 4 دوره‌ی آن مجید عصاری، از طریق اخذ رأی مکتوب و مخفی، به‌عنوان نماینده خبرنگاران انتخاب شده است.

نماینده‌ی خبرنگاران شهرستان طبس مسؤولیت برنامه‌ریزی و هماهنگی برگزاری نشست‌های خبری، نشست‌های داخلی خبرنگاران، دوره‌های آموزشی تخصصی خبرنگاری، اردوهای کاری و تفریحی برای خبرنگاران، امور رفاهی مربوط به خبرنگاران و... را برعهده دارد.

هم اکنون شهرستان طبس دارای 28 نفر خبرنگار رسمی و مجوزدار است.

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
سلام. خیلی تبریک میگم. امیدوارم همیشه و در تمامی کارها موفق باشی.
شرح نظر: 
با سلام خداقوت و خسته نباشید. این انتخاب که برازنده شما نیز هست را تبریک میگویم. الحق و الانصاف که خبرنگاران طبس بی نظیرند. برایشان موفقیت و بهروزی را آرزو دارم.