کد خبر: 22683
زمان انتشار: چهارشنبه 11 مرداد 1396 ساعت 13:09
آموزش، کلاس، درس، دانش آموز، تحصیل
گلشن: امسال تعداد قابل‌توجهی از نیروهای آموزش و پرورش طبس بازنشسته شده و تعدادی نیز به دلایلی همچون انتقالی، مرخصی زایمان، تقلیل ساعت‌ها و... از این مجموعه خارج می‌شوند؛ خلاصه اینکه آموزش و پرورش طبس برای سال تحصیلی جدید حداقل 65 نیروی انسانی کم دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، به نقل از خبرگزاری مهر، محمود جلالی مدیر آموزش و پرورش شهرستان طبس اظهار داشت: امسال 69 نفر از نیروهای آموزش و پرورش طبس بازنشسته می‌شوند و 11 نفر دیگر نیز با انتقالی، مرخصی زایمان و تقلیل ساعت‌ها، امکان همکاری با این مجموعه را ندارند.

وی ادامه داد: امسال در مجموع حدود 100 نفر از آموزش و پرورش شهرستان طبس خارج و در مقابل 42 نفر به این مجموعه وارد می‌شوند.

جلالی اضافه کرد: با بررسی‌های انجام شده برای سال تحصیلی جدید، حداقل جای خالی 65 نفر نیرو در آموزش و پرورش شهرستان طبس وجود دارد که این کمبود، کار ساماندهی را بسیار مشکل می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تأکید بر لزوم جدیت در هدایت صحیح تحصیلی دانش‌آموزان، خاطرنشان کرد: معمولاً دانش‌آموزان به تحصیل در برخی رشته‌های خاص رغبت بیشتری نشان می‌دهند، به‌طوری که در شهرستان طبس از بین 1032 نفر، 300 نفر خانم متقاضی رشته‌های پزشکی هستند که این موضوع باعث ایجاد مشکلات و تنش‌هایی می‌شود و امیدواریم امسال این مشکل از طریق هدایت صحیح تحصیلی، مدیریت شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان طبس همچنین از افزایش 74 درصدی اعتبارات عمرانی این مدیریت نسبت به سال گذشته خبر داد.

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب