کد خبر: 22694
زمان انتشار: يكشنبه 16 مهر 1396 ساعت 13:27
فرمانده انتظامی طبس خبر داد؛
کشف 1.5 تن موادمخدر طی 6 ماه در طبس
محسن جلالیان یزدی نژاد، فرمانده انتظامی شهرستان طبس
گلشن: فرمانده انتظامی طبس گفت: طی 6 ماه نخست امسال 1.5 تن انواع مخدر در شهرستان طبس کشف شده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 30 درصد افزایش دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، سرهنگ محسن جلالیان فرمانده انتظامی شهرستان طبس در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار داشت: طی 6 ماهه نخست امسال 1.5 تن انواع مخدر در شهرستان طبس کشف شده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 30 درصد افزایش یافته است؛ همچنین تعداد مجرمان دستگیرشده‌ی مواد مخدر 10 درصد افزایش دارد؛ در زمینه‌ی پاک‌سازی مناطق آلوده و دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر در شهرستان طبس نیز 45 درصد رشد وجود دارد.

وی ادامه داد: همچنین طی 6 ماه نخست امسال 9 میلیارد و 500 میلیون تومان کالای قاچاق در شهرستان طبس کشف شده که این میزان در 6 ماه نخست پارسال 9 میلیارد و 200 میلیون تومان بوده است؛ عمده‌ی کالاهای قاچاق مکشوفه شامل البسه، کفش، لوازم منزل، لوازم یدکی، لوازم صوتی و تصویری، لوازم آرایشی و... است و متهمان مربوطه نیز همگی غیربومی هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: طی 6 ماه نخست سال جاری 6210 مورد تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 توسط شهروندان طبس ثبت شده که این میزان از افزایش 12 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار است؛ از این تعداد، 58 درصد تماس‌ها عملیاتی، و بقیه برای دریافت راهنمایی و مشاوره بوده است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن