کد خبر: 22702
زمان انتشار: سه شنبه 12 دى 1396 ساعت 16:26
واکنش روحانی طبسی به شایعات فضای مجازی؛
تیر کور دشمن در روشنای آگاهی طبسی‌ها به سنگ خورد
موبایل، تلفن همراه، فضای مجازی، تلگرام
گلشن: یک کانال فضای مجازی وابسته به کشورهای بیگانه، طی مطلبی به نقل از یکی از روحانیان طبس، از طبسی‌ها دعوت به تجمع، ایجاد اغتشاش و شعار علیه نظام کرد؛ اما این روحانی طبسی ضمن تکذیب جدی این مطلب، حفظ اقتدار نظام و رهبری را مهم‌ترین موضوع دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، یکی از کانال‌های فضای مجازی وابسته به کشورهای بیگانه، طی مطلبی به نقل از یکی از روحانیان طبس، از طبسی‌ها دعوت به تجمع و ایجاد اغتشاش کرد.

در این کانال، با درج عکس یکی از روحانیان طبس به نام ابراهیم حیدرزاده که به رهبر اصلاحات این شهر معروف است، از زبان وی، از مردم طبس دعوت شد تا در روز و ساعتی که اعلام شده بود، در محل میدان مرکزی طبس تجمع کرده و علیه نظام شعار دهند.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار گلشن، این موضوع را شدیداً تکذیب کرد و اظهار داشت: پیش از این مصاحبه، من چه در تأیید و چه در رد اتفاقات اخیر، هیچ سخنرانی و حتی کوچک‌ترین اظهارنظری نکرده‌ام.

وی با بیان اینکه این کانال معاند مربوط به طبس نبوده و قریب به اتفاق طبسی‌ها عضو این کانال نیستند، افزود: من چنانچه قصد اعلام اظهارنظری داشته باشم، از طریق رسانه‌های داخلی و محلی که دارای مخاطب بیشتری در طبس است، اظهار نظر می‌کنم.

حیدرزاده درباره اتفاقات اخیر خاطرنشان کرد: رئیس جمهور بارها اعلام کرده که نقد و بیان مشکلات، حق مردم است، بدون اینکه منتقدان انگ بخورند و یا هزینه بپردازند؛ اما سایر مسائلی که علیه اصل نظام و اصل ولایت اتفاق افتاد، مورد تأیید و خشنودی هیچ کس، چه موافقان و چه مخالفان دولت، نیست.

وی با اشاره به اینکه در جریان اتفاقات اخیر به دولت حمله نشد، بلکه به حاکمیت حمله شد، تصریح کرد: نظام، ولایت و رهبری همواره برای ما اصل بوده و اقتدار رهبری از هر چیزی مهم‌تر است؛ اینکه به دولت حمله شود، ایرادی ندارد، چراکه دولت‌ها می‌آیند و می‌روند؛ اما اگر اصل و اقتدار حاکمیت و ولایت، خدشه ببیند، به نفع ایران نیست و همه ضرر می‌کنند.

براساس اعلام حجت‌الاسلام حسن آزاد، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طبس، قرار است پس از نماز جمعه این هفته طبس، در حمایت از نظام و ولایت و محکومیت برخی تحرکات اخیر، راهپیمایی برگزار شود.

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب