کد خبر: 22709
زمان انتشار: پنجشنبه 1 آذر 1397 ساعت 12:06
قوه قضائیه، دادگاه، عدالت
گلشن: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان طبس با اشاره به اینکه شکایت مربوط به حادثه‌ی استخر طبس به دادسرای طبس واصل و روند رسیدگی از همین امروز به‌طور جدی آغاز شده است، گفت: از این لحظه، غیر از مراجع قضائی، چنانچه هر فرد حقیقی یا حقوقی در این باره در فضای مجازی اظهار نظر کند، تحت تعقیب قضائی قرار خواهد گرفت.

حجت‌الاسلام امیر زارع‌حسینی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن، درباره حادثه استخر طبس، اظهار داشت: شکایت همسرِ مصدوم لحظاتی پیش به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان طبس واصل و روند رسیدگی از همین امروز به‌طور جدی و دقیق آغاز شد.

وی ادامه داد: روند رسیدگی به این صورت است که تحقیقات مقدماتی در یکی از شعب دادیاری یا بازپرسی با دقت کامل انجام می‌شود؛ کارشناس حوادث ورزشی که در این موضوع تخصص لازم را دارد داده‌ها را از صحنه جمع‌آوری می‌کند؛ پزشکی قانونی درباره نوع صدمات ناشی از حادثه اظهار نظر می‌کند؛ و در نهایت، طبیعی یا غیرطبیعی بودن حادثه و مقصر و درصد تقصیر مشخص می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب طبس تصریح کرد: از این لحظه تا زمان مشخص شدن نتیجه، غیر از مراجع قضائی، هیچ فرد حقیقی یا حقوقی حق اظهار نظر در این خصوص در فضای مجازی را ندارد؛ در غیر این صورت به اتهام تشویش اذهان عمومی تحت تعقیب قرار خواهد گرفت.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب