کد خبر: 22719
زمان انتشار: سه شنبه 9 دى 1399 ساعت 11:38
حماسه نهم دی، 9 دی
گلشن: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس گفت: 64 برنامه مختلف طی دهه «بصیرت و میثاق با ولایت» به مناسبت ایام فاطمیه، سالروز حماسه نهم دی و سالروز شهادت سردار سلیمانی توسط این ناحیه در سطح شهرستان طبس برگزار می‌شود.

سرهنگ دوم پاسدار علی خبازی صبح سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شعار محوری دهه «بصیرت و میثاق با ولایت» امسال، بصیرت فاطمی، ولایت‌مداری و میثاق با ولایت است که از نهم تا نوزدهم دی ادامه می‌یابد و به همین مناسبت تعداد 64 برنامه مختلف توسط ناحیه مقاومت بسیج طبس در سطح این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: برگزاری یادواره سردار دلها توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج، اجرای مسابقات متعدد فرهنگی و نشست‌های بصیرتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برپایی نمایشگاه فرهنگی، اجرای برنامه‌های مختلف در فضای مجازی، و ادامه پویش نذر خون و رزمایش کمک‌های مؤمنانه با عنوان پویش سلیمانی‌ها از جمله برنامه‌هایی است که طی این دهه در شهرستان طبس برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس یادآور شد: 9 دی 1388 برگ زريني از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاريخ ايران اسلامي بود که پيام ولايت‌مداري ملت قدرشناس را به جهانيان فرياد زد و مردم بصير و انقلابي با حضور پرشكوه در آن راهپيمايي عظيم نشان دادند كه توطئه‌هاي استكبار جهاني و نوكران دست‌آموز او نمی‌تواند در ادامه راه شهدا و امام شهيدان خلل ايجاد كند.

وی ادامه داد: فتنه 88 موجب استقامت، ایستادگی مردم و کنار رفتن نقاب افراد خائن شد و ملت مطمئن شدند که دشمن قابل اعتماد نيست و هميشه به دنبال نابودی انقلاب اسلامی است.

خبازی بیان کرد: به شهادت رساندن سردار سرفراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در 13 دی 1398 از اشتباهات استراتژیک شیطان بزرگ بود که قطعاً بدون پاسخ نخواهد ماند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی و دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان طبس نیز در همین باره خاطرنشان کرد: تاکنون دو جلسه برنامه‌ریزی برای گرامیداشت دهه ولایت و امامت با حضور امام جمعه، فرماندار و شورای هیأت‌های مذهبی طبس برگزار و در نتیجه‌ی آن 16 برنامه‌ی مختلف پیش‌بینی شده است.

حجت‌الاسلام محمد قناعت گفت: یکی از مهمترین این برنامه‌ها نشست هم‌اندیشی شهید سلیمانی با سخنرانی معاون بنیاد هدایت و تبلیغات کشور است.

خبرنگار: سیدعلیرضا مظلومی

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن