کد خبر: 22734
زمان انتشار: جمعه 26 دى 1399 ساعت 13:01
دیهوک نیازمند «دستگاه سنجش زردی نوزادان» است؛
کمک ۷۵۰ میلیون ریالی خیران به حوزه‌ی سلامت دیهوک
سیب، سلامتی، درمان
گلشن: رئیس شورای خیرین سلامت بخش دیهوک طبس گفت: خیران امسال ۷۵۰ میلیون ریال در اختیار این شورا قرار داده‌اند که از این محل، تجهیزات متعدد پزشکی خریداری و تحویل مرکز خدمات جامع سلامت دیهوک شده است.

حجت‌الاسلام ابوالقاسم صادقی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن اظهار داشت: خیران طی سال جاری ۷۵۰ میلیون ریال در اختیار شورای خیرین سلامت بخش دیهوک قرار داده‌اند.

امام جمعه دیهوک ادامه داد: شورای خیرین سلامت دیهوک از محل کمک‌های مردمی اقدام به خریداری دستگاه اکسیژن‌ساز، دستگاه پالس اکسی‌متر، دستگاه تب‌سنج و... کرده است؛ علاوه بر این یک دستگاه فتوتراپی نیز به ارزش ۶۰ میلیون ریال اهداء و تحویل مرکز خدمات جامع سلامت دیهوک شده است.

رئیس شورای خیرین سلامت بخش دیهوک شهرستان طبس بیان کرد: این شورا در حال حاضر برای خرید دستگاه بیلی روبین‌چک به مبلغ ۶۴۰ میلیون ریال که برای سنجش زردی نوزادان مورد استفاده قرار می‌گیرد، نیازمند ۲۶۰ میلیون ریال دیگر است که امیدواریم با همت خیران و نیکوکاران، مبلغ باقی‌مانده تأمین و این دستگاه خریداری شود.

صادقی از خیرانی که قصد صرف هزینه مراسم ترحیم اموات‌شان برای امور خداپسندانه را دارند خواست تا اولویت کمک‌های خود را برای حوزه بهداشت و درمان قرار دهند.

خیران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۳۷۳۴۴۱ به نام شورای خیرین سلامت دیهوک در اختیار این شورا قرار دهند تا برای خرید تجهیزات پزشکی در بخش دیهوک صرف شود.

شهرستان طبس با ۵۶ هزار کیلومترمربع وسعت و ۷۳ هزار نفر جمعیت، دارای سه بخش مرکزی، دستگردان و دیهوک است که شهر دیهوک مرکز بخش دیهوک در فاصله ۸۰ کیلومتری شهر طبس قرار دارد.

خبرنگار: سمانه سالاری کامرود

انتهای خبر/

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن