نمایش 1 - 10 از 55
دروغ
گلشن: کارشناس شبکه‌ی شیعه‌ی انگلیسی «فدک» طی ادعایی مضحک، طوفان طبس که منجر به شکست حمله‌ی نظامی آمریکا در ایران شد را عملیات لیزری توسط روسیه در دفاع از ایران توصیف کرد و این امداد الهی را یک دروغ بزرگ از سوی صدا و سیمای ایران دانست.
B69
33 / سانحه پرواز تهران - طبس / وحید الاهی
گلشن: پیکر 15 نفر از جان‌باختگان سانحه سقوط هواپیمای پرواز تهران - طبس بر دوش مردم طبس تشییع شد که از این تعداد پیکر 11 نفر در شهر طبس، 3 نفر در شهر عشق‌آباد، و یک نفر در روستای تشکانان طبس به خاک سپرده شد.
film
گزارشی از وحید الاهی؛
صحرای طبس، واقعه طبس
به بهانه سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس؛
گلشن: بیابان طبس بهترین راوی معجزه‌ای است که دل تاریخ را به لرزه درآورد و موجب شد تا سوره شریفه فیل بار دیگر تفسیر شود.
گازرسانی، لوله کشی، حفاری
گزارشی از محمد عجم؛
گلشن: حدود 3 سال پیش بود که کلنگ احداث شبکه گاز شهری طبس بر زمین زده شد و امروز با اجرای 250 کیلومتر شبکه‌گذاری در داخل شهر طبس، بالغ بر 2900 انشعاب و علامک نصب شده است، که امید می‌رود بزودی همه طبسی‌ها با بهره‌مندی از گاز شهری، از زحمت حمل کپسول گاز راحت شوند.
نوزاد، کودک
گزارشی از وحید الاهی؛
گلشن: یک زوج اهل روستای دشتغران طبس که پس از گذشت 27 سال از آغاز زندگی مشترک‌شان، صاحب فرزند شده‌اند، به جوانان توصیه می‌کنند که هیچ‌گاه از یاری و رحمت خداوند متعال ناامید نشوند.
بارگاه حضرت امام رضا(ع)
گلشن: السلام علیک یا علی‌بن موسی‌الرضا(ع)؛ سال‌هاست در دهه کرامت شاهد حضور عاشقانی هستیم که به یمن تولدت پای بر زمین تفتیده طبس می‌گذارند و در کنار برادرت غبار از دل می‌زدایند تا در میقات‌الرضا گام در راه مشهد نهند.
تانکر، واژگونی، تصادف، حادثه، سانحه، جاده، راه
گلشن: دو دستگاه خودروی سنگین در سه راهی یزد - اصفهان - مشهد، واقع در مجاورت روستای جمز طبس، با یکدیگر برخورد کردند.
قرآن کریم
از دریچه دوربین وحید الاهی؛
گلشن: مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی دوره چهارم شهر طبس، در حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس برگزار شد.
آتش نشانی
از دریچه دوربین وحید الاهی؛
گلشن: دو روز پیش بود که ظاهراً در اثر بی‌توجهی ایزوگام‌کاران، انبار موکت مسجد جامع طبس دچار آتش‌سوزی شده و به‌وسیله آتش‌نشانی مهار می‌شود؛ اما آتش که گویا از سوی آتش‌نشانی به‌صورت کامل خاموش نشده بود، شب گذشته مجدداً شعله‌ور گردید که با حضور دوباره آتش‌نشانی خاموش شد.

صفحه‌ها

اشتراک در تصویر (فیلم)