نمایش 1 - 10 از 16
B63
گلشن: مسلم یوسفی شاعر طنزپرداز طبس، شعری باگویش طبسی باعنوان «مِچِسبَه عید» (عید می‌چسبد) سروده است که در بخشی از آن آمده است: «عید نوروزَه وُ پَهریز خطایَه بُخورِم؛ بُگذِرِه تا بِدِر اِفتَه هَر دُو لِو مِچِسبَه عید».
میکروفن، گویندگی، صدا
گلشن: ترانه «مرگ بر آمریکا» با خوانندگی و آهنگ‌سازی حامد زمانی، تنظیم امید رهبران، میکس و مستر رضا پوررضوی و شعر محمدمهدی سیار را در این مطلب بشنوید.
محمدعلی عبداله زاده، نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی
گلشن: محمدعلی عبداله‌زاده، نماینده مردم شهرستان‌های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی، در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی دوشنبه 7 مرداد مجلس شورای اسلامی، به بیان برخی از مهمترین مشکلات این حوزه انتخابیه پرداخت.
کلید حل مشکلات
گلشن: مسلم یوسفی شاعر طنزپرداز طبس، شعری باگویش طبسی باعنوان «دُرُس مَرَه» (درست می‌شود) سروده است که به مشکلاتی از قبیل اشتغال، ازدواج، مسکن و... اشاره دارد و در بخشی از آن آمده است: «سختی زندگی هَمی صد سال اولَه؛ نِئی صد سال اول که بُگذَرَه دُرُس مَرَه».
سرهنگ مهدی میرزاده، فرمانده انتظامی شهرستان طبس
فرمانده انتظامی طبس در گفت‌وگو با گلشن:
گلشن: فرمانده انتظامی شهرستان طبس گفت: سارق حرفه‌ای که اقدام به تعارف شربت مسموم به مسافران اطراف امامزاده طبس و سرقت اموال آنان کرده بود، دستگیر و اموال مسروقه کشف و ضبط شد.
برنج
گلشن: مسلم یوسفی شاعر طنزپرداز طبسی شعری باعنوان «برنج هندی» سروده است که به ازدحام مردم برای خرید برنج ارزان‌قیمت اشاره دارد. در بخشی از این شعر آمده است: «مِگُم بِه یَکِه کِچِرِه، هَمَه‌یِ مَردُم مِجِهِن؟؛ مِگَه تُو هِم بیا بِرِم، برنج هندی مِدِهِن»
حجت الاسلام سید ابراهیم مهاجریان، امام جمعه طبس
امام جمعه طبس تبیین کرد؛
گلشن: امام جمعه طبس گفت: همراهی احمدی‌نژاد به‌عنوان رئیس‌جمهور با مشایی در هنگام ثبت‌نام، بی‌سابقه بوده و نوعی تبلیغات عملی خلاف قانون محسوب می‌شود.
هدیه، کادو، تقدیر، تشکر، قدردانی
گلشن: مسلم یوسفی شاعر طنزپرداز طبسی به‌مناسبت روز زن شعری با گویش محلی طبس سروده است. در بخشی از این شعر آمده است: «بعضیا خُ روزِ زِه غذا مِرِن بِه رستوران؛ ولی ما خُ تِه خَنَه دَمَلَدَنیشو مِدِهِم»
رهبر معظم انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری
دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌اله خامنه‌ای منتشر کرد؛
گلشن: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: نيروهاى آمريكا به قصد اين‌كه خود را به تهران برسانند، به طبس حمله نظامى كردند، البته از همان نيمه راه، جسدهاى سياه‌شده و جزغاله شده‌شان برگشت! عجيب است! كشور عزيز و ملت بزرگ و منطقه تاريخى ما، آزمايشگاه چه تجربه‌هاى بزرگى است.
محمدعلی عبداله زاده، نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس
گلشن: نماینده مردم طبس چندی پیش طی تذکر شفاهی در نشست علنی مجلس؛ انتزاع طبس از استان یزد و الحاق این شهرستان به استان خراسان جنوبی را در شرایط فعلی کشور نسنجیده دانست و از هیئت دولت خواست تا این مصوبه را لغو کند.

صفحه‌ها

اشتراک در صوت