گلشن: نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا نیز در اقدامی شبیه به برخی روسای جمهور کشورهای دیگر ، از برنامه صد روزه بعد از انتخاب به عنوان رییس جمهور آمریکا خبر داد.
گلشن: دادستان تهران گفت: 26 دستگاه متولی فرهنگ در کشور باید پاسخ دهند که بودجه‌ها را چه می‌کنند چرا در حوزه‌های مراجعه به ماهواره‌ها آمار بالایی داریم و چرا فیلم‌هایی در دهه فجر تولید می‌شود که مروج ارزش‌های غیراخلاقی است؟
وزارت اطلاعات اعلام کرد؛
گلشن: وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد سلسله بمب‌گذاری‌هایی در مناطق متعدد در عمق کشور و به طور مشخص برای مناسبت‌های پیش رو تدارک دیده شده بود که خنثی و تروریست‌ها بازداشت شدند.
پاداش به خاطر تحقق زیان برای سهامداران؛
گلشن: هیات مدیره "کنور" که در سال مالی منتهی به پایان اسفند 94 با زیان عملیاتی 7 میلیارد و 733 میلیون و 800 هزار تومانی مواجه بوده در مجمع امسال پاداش 120 میلیون تومانی را به تصویب سهامداران رسانده است.
در پی سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین صورت گرفت؛
گلشن: فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در پی سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین هشدار داد که در صورت هرگونه تعدی به شیخ عیسی قاسم با مقاومت مسلحانه بی‌سابقه‌ای روبرو می‌شود که اسقاط رژیم بحرین گوشه‌ای از تبعات آن خواهد بود.
همزمان با برگزاری همایش گلریزان ستاد دیه صورت گرفت؛
گلشن: همزمان با برگزاری بیست و نهمین همایش گلریزان، ویژه‌ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، رهبر انقلاب اسلامی، «سه میلیارد ریال» به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
گلشن: مصادره 13 میلیون دلار از اموال ایران در کانادا، اولین گشایشی نیست که آفتاب برجام برای غارت‌گران اموال ملت ایران از پی داشته است.
گلشن: ادعای بی‌بی‌سی آن‌قدر ناشیانه و غیرواقعی بود که هم در ایران و هم در آمریکا تکذیب شد، گزارشی که هدفی جز بیان دروغ بودن آمریکاستیزی انقلاب اسلامی ندارد.
گلشن: دادگاهی در کانادا حکم کرد ۱۳ میلیون دلار از دارایی‌های غیردیپلماتیک ایران که در کانادا بلوکه است، به عنوان غرامت به خانواده‌های آمریکایی که سال‌های ۱۹۸۳ تا ۲۰۰۲ کشته شده‌اند پرداخت شود.
گلشن: بازار سهام امروز شاهد درجا زدن سراسری قیمت سهام در کلیت معاملات تالار شیشه‌ای بود. بازاری که به نظر می‌رسید به خاطر ترس از تداوم روند کم‌هیجان معاملات نشستن در صف‌های فروش را ترجیح می‌دهد.

صفحه‌ها