معاون آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد؛
گلشن: معاون پرورشی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از اختصاص 900 میلیون تومان اعتبار برای تجهیز هنرستان‌های استان خبر داد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
گلشن: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: کمبود نیروی انسانی و اعتبار از مهم‌ترین مشکلات و چالش‌های پیش‌روی مراکز بهداشتی بوده که نیازمند توجه است.
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی خبر داد؛
گلشن: مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: اگر در برنامه ریزی حج امسال مشکلی به وجود نیاید و طبق برنامه‌ریزی‌ها اعزام را داشته باشیم 1300 نفر از استان به حج اعزام خواهند شد.
گلشن: فروردین امسال 66 هزار و 426 تن کالا به ارزش 18 میلیون و 540 هزار دلار از خراسان جنوبی صادر شد.
گلشن: روزنامه آوای خراسان جنوبی روز دوشنبه 21 دیماه 94 مطلبی با عنوان «سکته در قلب بیرجند» نوشته رحیم زاده را در شماره 3414 خود چاپ و منتشر کرد.
گلشن: نخستین اتوبوس گردشگری شهرداری بیرجند روز شنبه طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان رونمایی شد.
گلشن: فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: طی 10 روز گذشته مقدار 2 تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد و در این رابطه 13 نفر قاچاقچی دستگیر شدند.
مدیرکل منابع طبیعی خراسان جنوبی خبر داد؛
گلشن:مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: با تلاش مسئولان استان امسال 2 میلیارد و 400 میلیون تومان از محل اعتبارات ماده 180 برای منابع طبیعی خراسان جنوبی در نظر گرفته شده است.
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی خبر داد؛
گلشن: مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال صادرات خوراک، طیور و مرغ منجمد از استان خراسان جنوبی به کشور افغانستان افزایش یافته است.
گفتگو با مخترع بسیجی
گلشن: یک مخترع جوان بسیجی در استان خراسان جنوبی موفق شد از طریق ساخت دستگاهی، با استفاده از حرکات درب و پنجره، برق رایگان تولید کند.

صفحه‌ها