کد خبر: 21940
زمان انتشار: دوشنبه 19 بهمن 1394 ساعت 16:43
فرودگاه طبس
گلشن: رییس فرودگاه طبس گفت: پروازهای این فرودگاه به دلیل چارتری بودن، در نوروز سال‌های گذشته تعطیل می‌شده، اما برقراری پرواز طبس - تهران و بالعکس برای نوروز امسال قطعی است.

امین‌الله صولتی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن اظهار داشت: پروازهای فرودگاه طبس اغلب چارتری است و در نوروز سال‌های گذشته پروازی از این فرودگاه نداشته‌ایم، اما برقراری پرواز طبس - تهران و بالعکس برای نوروز امسال قطعی شده است.

وی یادآور شد: پرواز طبس - تهران و بالعکس در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته انجام خواهد شد.

رئیس فرودگاه طبس بیان کرد: فرودگاه طبس پا به پای فرودگاه‌های کشور مسیر توسعه خود را طی کرده اما باید توجه داشت که فرودگاه طبس جزو فرودگاه‌های تابعه و درجه 3 کشور محسوب می‌شود و نمی‌تواند با فرودگاه‌های بزرگ کشور رقابت کند.

وی افزود: این فرودگاه هم‌اکنون دارای ترمینال مناسب، سطوح پروازی استاندارد، سیستم‌های کامل کمک ناوبری، تجهیزات امداد و نجات، ایمنی و آتش‌نشانی و... است.

صولتی در پاسخ به این سؤال که آیا برنامه‌ای برای توسعه پروازهای خود دارید، خاطرنشان کرد: افزایش و توسعه پروازها، متناسب با استقبال مردم صورت می‌گیرد؛ در چند سال گذشته پرواز طبس - مشهد و بالعکس راه‌اندازی شد اما متأسفانه استقبالی صورت نگرفت.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
دستتون درد نكنه. ديگه پيگير باشيد كه پروازها رو افزايش بديد.
گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن