کد خبر: 22374
زمان انتشار: چهارشنبه 27 مرداد 1395 ساعت 20:33
استخر، شنا، ورزش
گلشن: یک سرمایه‌گذار یزدی به‌زودی عملیات اجرایی احداث استخر ورزشی در شهرستان‌های بیرجند و طبس را آغاز می‌کند؛ اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از این اقدام استقبال کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، یک سرمایه‌گذار یزدی آمادگی خود را برای احداث استخر ورزشی در شهرستان‌های بیرجند و طبس اعلام کرده است.

یعقوب‌زاده که یک سرمایه‌گذار اهل یزد است، طی جلسه‌ای با سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، جزئیات طرح خود مبنی بر احداث استخر در بیرجند و طبس را ارائه و در مقابل سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان نیز حمایت همه‌جانبه خود از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در زمینه ورزش را اعلام کرد.

حمیدرضا برومند، سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در این جلسه خواستار رعایت مباحث قانونی از سوی سرمایه‌گذار در ساخت و سازها شد و گفت: در استان پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام زیادی وجود دارد و از ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به این پروژه‌ها استقبال می‌شود.

این سرمایه‌گذار یزدی ضمن مثبت خواندن مذاکرات خود با برومند، از آغاز عملیات اجرایی احداث استخر ورزشی در بیرجند و طبس در آینده نزدیک خبر داد.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

نظر سایر مخاطبان درباره‌ی این مطلب

شرح نظر: 
اگر بودجه تفریح و ورزش صرف کار و تولید می شد امروز کار و تولید برای جوانان وجود داشت و لازم نبود جوانان را به ورزش سرگرم کنیم یا با جنگ الحاق و انتراع سر کار بگذاریم.
شرح نظر: 
این آقا یک سرمایه گذاره و ممکنه به هر جایی برای سرمایه گذاری بره.
گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن