کد خبر: 22420
زمان انتشار: پنجشنبه 18 شهريور 1395 ساعت 09:11
تلفن، تماس، ارتباط
گلشن: سامانه‌ی جدید و پیشرفته‌ی ضبط مكالمات هوانوردی با بهره‌گیری از سرورهای به‌روز و پرقدرت در فرودگاه طبس نصب و عملیاتی شد.

امین‌اله صولتی، رئیس فرودگاه طبس در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی گلشن اظهار داشت: سامانه جدید ضبط مكالمات هوانوردی با عنوان HCLS3000-IMB204 در راستای ارتقاء و بهبود سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سامانه‌های ضبط مكالمات هوانوردی، در فرودگاه طبس نصب و عملیاتی شد.

وی یادآور شد: پیش از این برای ضبط مکالمات هوانوردی از سامانه DLS2000 استفاده می‌شد که از جمله مزایای سامانه جدید، افزایش ظرفیت تعداد كانال‌های ورودی از 12 كانال آنالوگ به 30 كانال آنالوگ، برطرف شدن مشكل آرشیوگیری سامانه قبلی (DVD RAM DRIVE) با جایگزینی RDX DRIVE بر روی سامانه جدید، افزایش ظرفیت آرشیوگیری از 9.4 به 320 گیگابایت، و استفاده از سرورهای به‌روز و پرقدرت IMB204 با نرم‌افزار جدید است.

رئیس فرودگاه طبس بیان کرد: برطرف شدن اشكالات نویز و تداخل، و صرفه‌جویی اقتصادی به واسطه ارتقا سخت‌افزار ركوردر HCLS3000 با سرورهای جدید IMB204 به‌جای خرید كامل یك سامانه ضبط مكالمات هوانوردی جدید با قیمت بالا از دیگر مزایای نصب سیستم جدید است.

وی افزود: این سیستم توسط پرسنل واحد نصب و نگهداری تجهیزات ارتباطی اداره‌كل ارتباطات و ناوبری در فرودگاه طبس نصب و عملیاتی شده است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن