کد خبر: 22555
زمان انتشار: پنجشنبه 27 آبان 1395 ساعت 13:16
اربعین
گلشن: راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی ساعت 9 صبح یکشنبه 30 آبان از محل میدان امام رضا(ع) طبس تا آستان حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) برگزار می‌شود؛ قرائت زیارت اربعین، عزاداری، سخنرانی و مداحی نیز پیش‌بینی شده و نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی سخنران اصلی این مراسم است؛ این مراسم به‌صورت زنده از صدا و سیما پخش می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، راهپیمایی بزرگ اربعین با عنوان «عاشقان ثارالله» و با حضور عموم مردم و عزاداران هیأت‌های مذهبی طبس برگزار می‌شود.

این راهپیمایی ساعت 9 صبح یکشنبه 30 آبان 1395 همزمان با اربعین حسینی، با تجمع در محل میدان امام رضا(ع) طبس آغاز شده و با طی بلوار امام رضا(ع)، تا آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) ادامه می‌یابد.

ستاد برگزاری مراسم اربعین حسینی و ستاد گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان طبس از عموم مردم دعوت کرده‌اند تا در این راهپیمایی شرکت کنند.

خادمان آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) نیز برای راهپیمایان برنامه‌هایی از قبیل قرائت زیارت اربعین، سخنرانی حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی، عزاداری، و مداحی توسط حاج ابراهیم احمدی تدارک دیده‌اند.

این مراسم به‌صورت زنده از صدا و سیما پخش می‌شود.

علاوه بر این، مراسم عزاداری در شب و شام اربعین حسینی، پس از نماز مغرب و عشا در محل آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) طبس برگزار می‌شود.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن