کد خبر: 22556
زمان انتشار: شنبه 29 آبان 1395 ساعت 17:00
حجت الاسلام سید ابراهیم مهاجریان، امام جمعه طبس
گلشن: امام جمعه طبس طی مراسمی به‌مناسبت هفته‌ی بسیج گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید داخلی و خودکفایی در زمینه‌های مختلف، نیازمند تفکر بسیجی هستیم؛ حتی بقای انقلاب نیز به بسیج و تفکر بسیجی وابسته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، حجت‌الاسلام سیدابراهیم مهاجریان‌مقدم در دیدار با فرماندهان نظامی، انتظامی، بسیجیان و مسئولان ادارات طبس که به مناسبت هفته بسیج انجام شد، اظهار داشت: بسیج که از ابتکارات حضرت امام خمینی(ره) بود، چه در دوران دفاع مقدس و چه در سایر زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و... اقدامات مؤثر قابل‌توجهی انجام داده و دشمن نیز به دلیل همین تفکر بسیجی از ایران خوف دارد.

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی در حال عمیق‌تر شدن و نفوذ در دنیاست، ادامه داد: امروز دلیل اصلی دشمنی دشمنان، موضوع انرژی هسته‌ای نیست، بلکه بلکه همین تفکر بسیجی است که حتی به کشورهای غیراسلامی نیز صادر شده است.

امام جمعه طبس تصریح کرد: امروز برای تحقق اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید داخلی و خودکفایی در زمینه‌های مختلف، نیازمند تفکر بسیجی هستیم؛ طبق دستور امام خمینی(ره) باید به بسیج احترام بگذاریم زیرا بقای انقلاب به بسیج و تفکر بسیجی وابسته است.

وی با اشاره به اینکه جهاد در راه خدا از برترین اعمال است، افزود: جهاد باید با تفکر اسلامی همراه باشد که در این صورت موجب دوام دین و عزت اسلام و مسلمانان می‌شود.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن